Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 évesen leborotváljam a...

16 évesen leborotváljam a "bajszom"?

Figyelt kérdés
sajnos már kezd átmenni pihéből erősebb szőrszálakba, ráadásul sötét színű, és így már eléggé látszik és nagyon zavar. Ha leborotválom állítólag megerősödik, és csak rosszabb lenne. érdemes leborotválni? 16/F
2013. febr. 7. 15:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha leborotválom a bajszom mikor nő vissza? nem nagy, de azért már látszik. És ha mégis leborotválom, hagyományos vagy elektromos a hatékonyabb/kíméletesebb?
2013. febr. 7. 15:17
 2/6 A kérdező kommentje:
*mármint a borotvák közül
2013. febr. 7. 15:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, előbb utóbb úgyis borotválkoznod kell, úgyhogy nyugodtan elkezdheted. Szerintem egy pihebajusz sz@rabbul néz ki, mint egy erős borosta, vagy egy sima ábrázat. Mert ez olyan se ilyen, se olyan állapot.
2013. febr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, a pihe bajusz nagyon gáz. Én a borotvát javasolnám. A mai jó minőségűekkel már elég nehéz megvágni magad (azért nem lehetetlen). Először lefelé húzd, úgy kíméletesebb a bőrrel, mintha felfelé húznád a pengét.
2013. febr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

"Ha leborotválom állítólag megerősödik"


Szerintem valójában nem erősödik, csak úgy látszik, mert az újonnan kinövő szőrszálnak a vége nem vékony, hanem vágott, vastag, mint az előzőnek a töve volt.

2013. febr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) , ment a zöld!
2013. febr. 7. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!