Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek leborotváljam?

Szerintetek leborotváljam?

Figyelt kérdés
Sziasztok ,12 éves fiú vagyok és sajnos családból eredően elég szőrös vagyok, szóval kinőtt a bajuszom ami engem nagyon zavar egyenlőre nem nagyon látszik ,csak ha nagyon közelről nézik ! Szerintetek gáz lenne ha mondjuk 13 évesen ami nincs messze vagy amikor már nagyon zavar leborotválnám esetleg gyantáznám? Köszönöm előre is !

2012. nov. 6. 16:54
 1/8 anonim válasza:

Ne legyél olyan, amit nem akarsz.

ha pl neked tetszik, de másnak nem, akkor csakis magadra hallgass.

Ha idegesít, de mások azt mondják, hogy jó, akkor is csak magadra hallgass.

2012. nov. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Malats ***** válasza:
Nem gáz. Borotválkozz nyugodtan ha nem tetszik, csak ovatosan a borotvával :)
2012. nov. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm , akkor semmi nem FOG visszatartani.
2012. nov. 6. 17:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 16 évesen kezdtem borotválkozni. Most már azt mondom kezdhettem volna előbb is, de végülis nem volt olyan nagy.
2012. nov. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Ne gyantázd és ne is borotváld !!

Ez a férfi jellem ,ami nálad kicsit előbb kijött .

Miért zavar ez ? Később más dolgokra is azt irod ,hogy zavar ? Ezzel jár ez,át kell esni dolgokon .

2012. nov. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Malats ***** válasza:
Utolso: a férfiak nem borotválkoznak szerinted?
2012. nov. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtam borotváld le! Miért lenne az baj? Valamikor el kell kezdeni, ki előbb ki később. Én kb 12-13 éves korom óta borotválom a bajszomat és 15 éves korom óta a szakállamat. Most 23 vagyok átlagos szakállal. Akkor kell borotválni amikor kinő, nincs életkorhoz kötve. A közhiedelemmel ellentétben nem erősödik és sűrűsödik a borotvválástól. A szakállad sűrűsége és erősség genetikailag kódolva van és nem tudsz rajta változtatni.
2012. nov. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fényőr válasza:

Szia!

Én is 12 vagyok.és ahogy mondtad nekem is látszik a bajszom,ha közelről megnézzük...Én hagyom úgy, úgy férfiasabb vagyok,sőt az osztálytársam azt mondta hogy irigyel is engem azért...De ha zavar eltüntetem.Ha akarod borotváld le TE döntesz.)

2012. nov. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!