Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csütörtökön megyek nőgyógyászh...

Csütörtökön megyek nőgyógyászhoz és borotválni szoktam ott lent de már kb.2 hete nem csináltam meg utoljára, leborotváljam vagy nem kell hagyhatom nyugodtan?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 15:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a nőgyógyászt nem érdekli, milyen vagy ott lent. Ha neked is mindegy, akkor hagyhatod. Én is borotválni szoktam lent, és amikor hozzá készülök, akkor is frissen leborotválom.
2011. nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez tőled függ , hogy zavar-e vagy nem ....én tegnap voltam és tegnap korán reggel meg is borotválkoztam odalent.
2011. nov. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 zkriszti3 ***** válasza:
Hogy érzed jól magad ? Ha zavar mert még kicsi és olyan mintha nem foglalkoznál vele borotváld le nyugodtan.Az orvos látott már ilyent is olyant is.
2011. nov. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem borotváld le. Ugyan a nőgyógyásznak nem tetszelegni szoktunk, de a higiéniáról és igényességről vall, ha ápolt a szőr. Szerintem a nőgyógyászok ilyenből is vonnak le következtetést, hogy mennyire adsz magadra. (mint minden más ember)
2011. nov. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm akkor még hagyom :) nem olyan vészes :)
2011. nov. 15. 15:12
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolsó ellőtinek üzenem, hogy nem egy esetet hallottam, hogy a nőgyógyász mondta, hogy minek boroválják a nők, hiszen nem viccből van ott szőr. Ekkora hülyeséget, hogy az az igényesség, ha leborotválod -.-' Ez csak divat.
2011. nov. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyászok nem szeretik ha borotvált. A borotválás sok fertőzést okozhat. Nem tartanak igényesnek,ha leborotválod.
2011. nov. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azt írtam: "Ha ápolt a szőr" Nem hiszem ,hogy az is annyira higiénikus, ha dzsungel van az ember lába között. le lehet vágni és a fazont ki lehet borotválni.
2011. nov. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor legyél kopasz, a haj is szőr, tudod ápolni, a lábad közötti szőrt is tudod ápolni.
2011. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes, hogy most mindenki hogy fel van háborodva, de közben alig van szerintem manapság olyan nő, aki nem vágná, borotválná. Igazából itt nem az a lényeg, hogy mit írok, hanem az, hogy bele lehessen kötni. Igen, basszus, tényleg divat kérdése is, de nem hiszem, hogy pl. egy menzesz időszakban annyira jó, ha bele ragad a szőrbe a cucc, márpedig én meg a tampont nem tartom higiénikusnak. Erről is meg lehet kérdezni a nőgyógyászt.
2011. nov. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!