Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Félek. Baj van?

SOS! Félek. Baj van?

Figyelt kérdés
10 30 kor vettem be panadolt erős mensi görcsre, 10 00 kor algoflexet, 10 35-40 kor buscopan-t. Lesz vmi bajom? erős a görcsöm gondoltam a 2 együtt majd használ, aztán elfelejtettem h vettem be algoflex-et ezért vettem be a 3. szemet is. Lesz vmi bajom? Pihenjek? Aludjak? Menjek a kórházba? Kihányni nem tudtam, igyak sok folyadékot h kimossa belőlem???

2013. febr. 8. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi! Semmi bajod nem lesz. Az Algoflex ibuprofen, a Panadol paracetamol tartalmú, probléma akkor lehetne,ha egy alapanyagú gyógyszerből vennél be túl sokat,de a 2 még úgy sem sok.
2013. febr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi köszi! és a buscopan? :-/ mindegy mindenesetre megittam gyorsan 1 liter vizet és a reggei távozott, remélem a gyógyszer egy része is. Nagyon utálom msot magam, mindig a rohanás, a kapkodás, az oda nem figyelés... :(
2013. febr. 8. 12:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi nem lesz semmi bajod, max egy kicsit elálmosodsz. Aludj nyugodtan, addig is pihenteted a szervezeted.
2013. febr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Igen megprobálok, pihenni, pedig sok dolgom lenne, épp indultam volna a városba
2013. febr. 8. 12:12
 5/5 anonim ***** válasza:
nem lesz bajod,esetleg alszol egyet
2013. febr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!