Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak kíváncsiságból: Miért...

Csak kíváncsiságból: Miért "kotlik" valaki több 10 percet/akár órát a WC-n?

Figyelt kérdés
Van, aki ezt rituálénak fogja fel vagy nem tom. Miért jó az? Én max. 3 perc alatt mindig elintézem törléssel együtt. Ha nincs még inger minek megy el, ha meg van inger, mi tart addig? Komolyan nem értem.

2013. febr. 8. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki,hogy sem szorulással,sem pedig aranyérrel nem áldott meg a jó sorsod.Rögtön el tudnál tölteni 10 percet a WC-n.
2013. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem fejtem meg a keresztrejtvényt, addi ott kotlok.
2013. febr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, várják az ihletet, de hogy minek?! Aki egyedül él, az üljön ott, ameddig akar, de szerintem tahóság befoglalni a vécét, ha az ember másokkal együtt lakik.
2013. febr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egy nyugis hely, ahol biztos nem zavar senki. Nyugodtan elgondolkodhatok. És ne felejtsük el hogy az ókori rómaiak egyszerre többen ültek egy helyiségben kakilás közben, ez nekik egy rituálé volt. Szerintem mókás. 18/l
2013. febr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Beülök a WC-be és telefonon kockulok...:D vagyis "kotlok" :DD 5 perc alatt simán kész lennék de 15-20 percre húzódik a "dolog" ..:D
2013. febr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt annyira én sem értettem soha...

Szar szaunában ücsörögni, már bocsánat...

De hát ez van, ül a termésén az meg "illatozik" kilóméterekre...

Persze van, akinek székrekedése van pl. az nehezebb ügy. Változtatni kell az étrendjén....egyből segít...lenmag pl., kevesebb lisztes dolog. Pár nap alatt normalizálódik a helyzet.


Én mindig gyors voltam a témában és én sem értettem sosem, akiknek "könyvespolc" van a klotyóban.

2013. febr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!