Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudtok a Schroth terápiáró...

Mit tudtok a Schroth terápiáról? Tényleg annyra hatásos gerincferdülésre, mint mondják? Megéri a sok pénzt?

Figyelt kérdés
Szinte csak alkalmankénti 5ezer forint körüli árat találok, esetleg ismer valaki olcsóbbat Budapesten?
2013. febr. 8. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Látom régi a kérdés, de nem érkezett még válasz...


Pár hónapja kezdte gyermekem a Schroth terápiát.

Nálunk nagyon hatásos.

Nem egy szokványos módszer, ilyent még idáig nem is láttam, teljesen máshogy képzeltem el.

Csak erre specializált, ebből vizsgázott gyógytornászhoz érdemes menni. Nem minden gyógytornász gyakorlott a módszerben.

Több (egyéni) órán részt kellett vennünk közösen ahhoz, hogy a lényegét megértsük, és a részleteit elsajátítsuk. Kb 10 alkalom telt el, mire magabiztosan tudtuk alkalmazni.

Ez egy életstílus váltás, a napi 1 órát otthon is bele kell építeni a napirendbe, szerintem kell a szülői segítség a gyakorlatok közben, és heti egyszer pedig gyógytornásszal végezve.

A rendesen megtanult, kivitelezett Schroth, kitartás nálunk pár hónap után szemmel látható eredményeket hozott. A befektetett munka megéri.

Drága, de az eredményt látva, nekünk minden erre költött forintot megér.

2015. dec. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!