Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes vagyok, a csípőm...

14 hetes vagyok, a csípőm nagyon fáj (kb 3hete), néha alig bírok megmozdulni, és a combom tövében mintha izomlázam lenne. Ez mitől lehet? Lehetséges, hogy tágulás?

Figyelt kérdés
A második terhességem, de az elsőnél nem emlékszem ilyenre.
2008. márc. 30. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valami izületi dolog,amit baba okoz,csak ha az elsőnél sem volt ilyen,akkor nem értem,hogy most miért fájna a tágulás,hiszen az első gyermeked már csinált ott egyszer helyet.Nem lehet hogy becsíptél egy ideget?Mert amit leírtál leginkább arra bírok következtetni.Nagyon nem tudsz vele mit tenni,bízz benne hogy hamar kicsípődik.Nekem a 6. héten csípődött be,néha kicsípődik néha be,de végigkíséri az egészet,most a 32. héten járok.Főleg akkor szokott nagyon fájni,ha megeröltetem magam.(Nagytakarítás stb.)
2008. márc. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia!Nekem a derekamnál van olyan idegbecsípődési érzet.Ott ahol a gerinc a farkcsontba csatlakozik.Iszonyat kellemetlen sokszor még megmozdulni is fáj.Nekem olyan 19hét körül jelentkezett egyszer egy kiadósabb takarítás által.azóta is vissza vissza jön és ált mindig ha egy kicsivel többet tevékenykedek és olyankor két nap tuti kín.Az orvos erre azt mondta a méhet tartó szalagok vanank a gerinchez rögzülve és a súly növekedéstól fáj.Maszírozgatni kell és vigyázni magamra.Nekem régebben a terhesség előtt volt olyasmi amit mondassz,féltem is,hogy mi lesz ha becsípődik a combomnál pl.szüléskor,de szerencsére ez még nem jelentkezett..nem mintha a derekamnál jobb lenne az érzés.Sztem,nem tágulás bár lehet a csípőcsontos kicsit rendeződik át..azért kérdezd meg a dokidat.nekem azt mondták a kismama torna segíthet.Kérdezz rá a védőnőnél.Bolodg babavárást.25hetes kismama
2008. márc. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!