Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrdugulás/köhögés/torokfájás...

Orrdugulás/köhögés/torokfájás és 36.9-es testhőmérséklet? Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Ez csak egyszerű megfázás? Mert reggel korán 6:00-kor egy szál felsőben és farmerban megyek suliba. Vagy lehet komolyabb bajom is? Már 3 napja ugyan ezek a tüneteim vannak. Mi lehet a probléma?
2009. szept. 5. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

semmi, megfáztál.

egyél c vitamint, igyál mézes teát.

de legjobb a hagymatea:D

2009. szept. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nátha. Ám ha jövőhéten is elkönnyelműsködöd az öltözködést akkor ráfertőződhetsz (a náthától kicsit gyengült már a szervezeted védelme) és akkor lehet belőle arcüreg gyulladás, mandula gyulladás egyéb betegség is. Ezekre már antibiotikum kellene. Az gondolom, most hétvégén pihengetned kellene, sok teát inni, esetleg c vitamint szedni. Kicsit diétázz, hogy ne terheld a szervezeted és akkor hamar meggyógyulsz. Jövőhéten meg legalább reggel egy táskábagyűrhető meleg fölsőt vigyél magaddal. Kitartás és gyógyulj meg hamar!
2009. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi már rendesen betojtam, hogy n1n1:D a hagymatea amúgy iható? első hallásra kicsit abszurd
2009. szept. 5. 19:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

iható, én szoktam inni, ha megvagyok fázva. borzasztó íze van, de azért lemegy a torkodon:D (és vissza se jön, jobbesetbe:D)

én ettől kb 1-2 nap alatt meggyógyulok

2009. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

3 napja lázas vagy és 3 napja szedsz lázcsillapítót, attól sem ment le a lázad???...


Ha így van, akkor menj el orvoshoz (van hétvégi ügyelet!), biztos ami biztos... A H1N1-nek is ez a tünete... Inkább menj el 3x fölöslegesen az orvoshoz, mint 1x nemtörődöm módon pont ezért kerülj bajba!


Ha újinfluenzás lennél, akkor a kezdeti stádiumban könnyen (gyógyszerrel) kezelhető a betegség.

2009. szept. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A 36.9-es testhőmérséklet, nem láz!!! Mégcsak nem is igazán hőemelkedés. Semmi gáz, mint már írtam egyszer ez csak egy nátha. Egyelőre se több, se kevesebb. A hagymatea, meg tényleg jó. Nagyanyáink tudtak valamit.
2009. szept. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hűűű!... 8-o

Bocsi, ezt jól elnéztem, tényleg ez nem láz!

Igazad van! :]

2009. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
iszom a hagymateát már 200zsepit elhasználtam:D télleg hat csak vissza akar jönni de egy kis pirítóssal megoldom:D köszi mindenkinek
2009. szept. 6. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!