Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az átmeneti hajhullás azt...

Az átmeneti hajhullás azt jelenti, hogy a haj visszanő?

Figyelt kérdés

Hullik a hajam, már azt hittem, hogy 19 évesen kezdtem kopaszodni, de rákerestem, és a Rivotril okozhat átmeneti hajhullást(márpedig én az elmúlt évben elég masszívan szedtem).

Ez azt jelenti, hogy az a haj visszanő, vagy csak annyit, hogy több már nem hullik ki?

Tudom, ideje megtanulnom magyarul...



2013. febr. 10. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Az alopecia ( hajhullás ) nem tekinthető kórosnak , amíg csak napi 40-60 hajszálad hullik ki . ( Ne számold , mert úgysem veszed észre ha napközben és nem fésülködés közben történik! ) Igen , egyes gyógyszerek mellékhatásaként történhet hajhullás is . Ha a hajhagymák egészségesek ne aggódj , visszanő , illetve új haj nő a helyébe . Hölgyeknél egyébként a hajhullás hátterében hormonális ingadozás, fogamzásgátló tabletták nem megfelelő szedése is állhat a háttérben .
2013. febr. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!