Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan betegítsem meg magam...

Hogyan betegítsem meg magam hétfő reggelre?

Figyelt kérdés

Az van, hogy nagyon nem akarok suliba menni mert történt valami a hétvégén és nem igazán szeretnék a barátnőmtől egy hétre elszakadni!


Aki tud segítsen!

És ha lehet ne szidjatok le emiatt!


2009. szept. 6. 00:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

mér a barátnőd veled lakik? vagy ő se megy suliba?

legeccerűbb sztem ha vmi haspanaszra hivatkozol, azt az anyukák betudják "női bajnak" azt ennyi. mond h épp megjött, és nagyon görcsölsz és hányingered van. ha gondolod hányni is elmehetsz, persze nem igaziból, csak úgy csinálni, meg olyan hangokat adni:D csak köhögj nagyokat

2009. szept. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

öhhh... hát te nem vagy normális...


amúgy én csak egy javaslatot tudok. egyél romlott kaját tuti hatásos. vagy igyál meg fél liter tejet mellé még fél liter rostos levet


amúgy hány éves vagy? és mi ennek az oka hogy ilyen elvetemült vagy?

2009. szept. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Álljunk meg egy pillanatra!XD Fiú vagyok és ÚGY a barátnőm!
2009. szept. 6. 00:48
 4/16 A kérdező kommentje:
16 vagyok azt hadd ne mondjam mi történt hogy ilyen dologra vetemedek! Csak a héten nagyon nem akarok távol lenni tőle mert Nem itthon tanulok hanem egy másik városban és kolis vagyok!:'(
2009. szept. 6. 00:50
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

hát jobb lenne ha elmondanád de ha nem akarod nem eröltetem.


amúgy nem tudom miért jó neked csak 1 nap... ha annyira közel akarsz lenni hozzá szimulálj valami nagyobbat! tejjel meg rostossal csinálj hasmenést a középső és a mutató ujjad nyomd le a torkodon akkor nagy valószínűséggel hányni is fogsz

2009. szept. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hallottam már a vizes zokniban nyitott ablaknál alvást...meg ittam a tesóm után...(ő beteg)
2009. szept. 6. 00:56
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
hát de vizes zokniban inkább ne aludj.... az aztán nagyon rossz! annyira fölfázhatsz hogy véreset pisilsz! ilyet ne tegyél! (ha jól tudom)
2009. szept. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
korán kezded a lógást, még csak hatodika van. amúgy nincs igazán jó praktika, ez úgy van, hogy ha nem akarsz beteg lenni, úgyis az leszel, akárhogy vigyázol, ha beteg akarsz lenni, akkor pedig futhatsz vizes pólóban -20ban amíg rád nem fagy, akkor sem. :)
2009. szept. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Alig kezdődött el az iskola és máris lógással akarod kezdeni???... 8-o

Most a barátnődnek hasfájása van, azért nem mész iskolába, 2 hét múlva begörcsöl a nagylábujja, 1 hónap múlva meg rosszat álmodott...

Ehhez fogod "idomítani" az iskoládat?!


Hidd el, az segít neked jelen pillanatban, aki lebeszél erről a baromságról! Menj szépen hétfőn suliba, rá fogsz jönni, semmi halaszthatatlan nem volt, amiről lemaradtál a barátnőd mellett...


Amúgy meg 1 hétre csak orvosi igazolással tudsz hiányozni a suliból, az orvos meg nem hülye. Majd szépen elküld mindenféle kivizsgálásokra (vérvétel, gyomorröntgen, stb.) és majd nézhetsz...

2009. szept. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Francokat! Orvosok nagy részéhez bemész vasárnap, hogy hétfőtől péntekig fostál, és igazolást kérsz azonnal ad. Enyém is ilyen, demár számtalan ilyen történetet hallottam.

Gulyásleves+szőlő, és/vagy másfél liter tablettás bor. Másnap kész leszel minden bajod lesz!

2009. szept. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!