Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hétfő este bevertem a fejem a...

Hétfő este bevertem a fejem a kanapé karfájába hátul a tarkómnál. Azóta nagyon fáj a fejem és a nyakam. Lehet ez agyrázkódás?

Figyelt kérdés
Azóta nagyon fáj a fejem és a nyakam hányingerem is volt, szédültem egész este, fájtak a szemeim. Ma már csak nagyon fájt a fejem főleg most így éjjel aludni sem tudok egyre jobban fáj a fejem.
2009. aug. 26. 02:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz könyörgöm!! Még ha meg is tudná vki itt mondani mi bajod, segíteni nem tudunk!! :(((
2009. aug. 26. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 baranyi kálmanné ***** válasza:
Igen menj minnél előbb orvoshoz ez nem játék!!Az orvos el kűld ctére ahol meg nézik hogy a űtéstől nem e keletkezet valami dudor a fejben.Lehett hogy most nem fáj de majd a később nagyobb gond lehet.
2009. aug. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. Az agyrázkódásról úgy tartják, hogy ilyenkor elfelejti az ember a baleset körülményeit, de nem hinném, hogy ez törvényszerűség. Néhány éve egy ismerősöm kisbabája kiesett az etetőszékből. Utána még befejezte az ebédet, pár óra múlva meghalt. Történhet olyan sérülés, érrepedés, zúzódás, aminek később van jele.

Tehát: irány a baleseti sebészet!!

2009. aug. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat, én el is mentem orvoshoz most jövök onnan de ki röhögtek hogy nekem biztos nincs semmi bajom...:S
2009. aug. 26. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!