Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig tarthat egy esetleges...

Meddig tarthat egy esetleges lábon kihordott infarktus?

Figyelt kérdés

Múlt héten ha jól emlékszem Csütörtökön, de lehet, hogy Pénteken arra ébredtem, hogy hol enyhülő, hol erősödő fájdalma/t/akat érzek a jobb mellkasomon és a hátamon a jobb vállam alatti részen fájdalmas belégzéssel. További kisebb tünetek kíséretében, mely egész napon át tartott és még másnap is éreztem a nyomát enyhén a jobb mellkasomon. Meddig tarthat egy esetlegesen lábon kihordott infarktus?


A dokim mellkasröntgent, EKG -t kért beutalóval.


2013. febr. 11. 14:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

A légzés számod is teljesen jó:(

[link]


A normál légzésszám 12-16/perc

2013. febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy 12-16/perc az jó! DE mivel nem tudni, hogy mennyivel kevesebb mint 15/perc így nem fogok elsiklani felette.
2013. febr. 18. 18:56
 23/30 anonim ***** válasza:
Nem érted? A nrom légzés szám 12-16/ sec 3 sec kilégzessl.
2013. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy? Végig néztem,de nem láttam,h írtad volna.Nem akarom a panaszaidat nem figyelembe venni,de kíváncsi lennék rá,mint ahogy arra is,h mit csinálsz? Dolgozol? Tanulsz? Család?
2013. febr. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

De értem! Egyébként egész pontosan 15/min-nél kevesebb légzésszám, kilégzés 3 sec alatt. Egyébként ha tudni akarod édesapám koszorúér tágító műtét után agyvérzés következtében halt meg.


hexe6513:


Jogos, de úgy éreztem a korom és a munkám nem tartozik a témához. Kérdésedre válaszolva: Múltam 30, szakmám Hentes jelenleg munkanélküli vagyok próbálok munkát találni végre már hosszútávra, mert a 3-4 hónapos munkák kevesek ahhoz, hogy az ember egyenesbe jöhessen! Legutóbbi munkám tavaly nyáron szünt meg építőipari segédmunkás erősáramú kábelezés terén.

2013. febr. 19. 08:41
 26/30 anonim ***** válasza:
Nem a magánéletedben akartam vájkálni,de a stresszes életmód tudod,h elősegíti az anginás rohamokat, v. akár az infarktust is. Bár az nem valószínű,h volt,mert egy egyszerű EKG is kimutatta volna.És eszembe jutott az is,h nem foglalkozol-e túl sokat magaddal? Ez is lehet azért,mert esetleg az életben nincs minden rendben.
2013. febr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Maradjunk annyiban, hogy a Tüdőgyógyászaton Csütörtökön kiderül!
2013. febr. 19. 14:44
 28/30 A kérdező kommentje:
Azt már rég megtanultam az életben, hogy ami nem megy azt ne erőltessem. Az 5 évvel ezelőtti énemhez képest nagyon is nyugodt természetűnek mondhatom magamat. Ha most 5 évvel korábban lennénk azt mondanám igazad lehet a stresszel kapcsolatban.
2013. febr. 19. 14:51
 29/30 A kérdező kommentje:

Voltam tüdőgyógyásznál és a légzésfunkcióm olyannyira az alsó határon vagy alatta lehetett mindjárt helyben Buventolt kellett beszívnom és meg kellett ismételni a légzésfunkciót. A RTG -n a jobb alsó lebeny látszik azon kivül semmi kórosat nem láttak.A légzésfunkcióm az ismételt alkalommal is a normál érték alsó határán van, továbbá a kislégúti értékek alacsonyabbak.


A Tüdőgyógyász azt mondta /idézem szavait/ :


Lehetséges, hogy kiújulhatott az asztmám


Mivel tudom magamról, hogy milyen az amikor pl. dohos levegőtől befulladok és kijön az asztmám azt kell mondjam nem tartom valószínünek. Tanácstalan vagyok nem érzem, hogy nehezen kapnék levegőt.

2013. febr. 23. 11:14
 30/30 anonim ***** válasza:
lábon hordasz egy tüdőgyuszit van ilyen.
2013. febr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!