Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig tarthat egy esetleges...

Meddig tarthat egy esetleges lábon kihordott infarktus?

Figyelt kérdés

Múlt héten ha jól emlékszem Csütörtökön, de lehet, hogy Pénteken arra ébredtem, hogy hol enyhülő, hol erősödő fájdalma/t/akat érzek a jobb mellkasomon és a hátamon a jobb vállam alatti részen fájdalmas belégzéssel. További kisebb tünetek kíséretében, mely egész napon át tartott és még másnap is éreztem a nyomát enyhén a jobb mellkasomon. Meddig tarthat egy esetlegesen lábon kihordott infarktus?


A dokim mellkasröntgent, EKG -t kért beutalóval.


2013. febr. 11. 14:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nyugi már vége
2013. febr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Nyugi!Ha csak nincs situs inversusod (amiről valószínűleg már tudnál) nem inferktusod van.
2013. febr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Ezt hogyan értsem?


"Nyugi már vége"

2013. febr. 11. 18:08
 4/30 anonim ***** válasza:
Ha infarktusod lett volna az nem így néz ki.
2013. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Ha nem infarktus volt akkor mi lehetett ez az egész? Az RTG. EKG eredmények megvannak, de a doki még csak délután fogja látni.
2013. febr. 12. 08:54
 6/30 anonim ***** válasza:
Szerintem a legnagyobb a valószínűsége annak,h egyszerű izomfájdalom volt.Nem tudom milyen kezes vagy? De lehet,h elfeküdted és lehet,h megerőltetted. Sokat gépeztél esetleg?
2013. febr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

"Szerintem a legnagyobb a valószínűsége annak,h egyszerű izomfájdalom volt.Nem tudom milyen kezes vagy? De lehet,h elfeküdted és lehet,h megerőltetted. Sokat gépeztél esetleg?"


Jó nem azt mondom megesik néha, hogy fáj a jobb karom,vállam az egér használattól. DE az nem tart másfél napig úgy hogy még másnap is érzem a mellkasomat. Ja és nem úgy jön elő hogy arra ébredek. Továbbá mivel édesapám agyvérzés miatt halt meg, így nem vagyok nyugodt!

2013. febr. 12. 12:05
 8/30 anonim ***** válasza:
Mivel a szív nem a jobb oldalon van,a bal oldalon kéne érezned a panaszokat. Úgyhogy emiatt nyugodj meg!
2013. febr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Igen csak olvastam az imént az alábbi linken, hogy ritka esetben előfordulhatnak jobb oldali panaszok is.


[link]

2013. febr. 12. 13:11
 10/30 anonim ***** válasza:
Igen ritkán van,de az egy betegség következménye. A neve situs inversus. Ilyenkor a belső szervek helyzete felcserélődik,de ez nagyon ritka,ráadásul amikor rendszeresen csinálnak RTG-t,UH-t nem marad rejtve.
2013. febr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!