Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok soha felébredn...

Miért nem tudok soha felébredni? Mindenféle dolgokat csinálok, és nagyon gáz!

Figyelt kérdés
Napi rendszerességgel elalszom. Nem kelek fel semmire,ébresztget párom,nem ébredek. Álmomba mindenféle dolgokat beszélek,visítozok,elküldöm a fenébe ha fel akar kelteni.És semmire nem ébredek fel!! Hiába tünik úgy,hogy ébren vagyok,nem emlékszem semmire,alszok.Mit csináljak? Semmilyen órahang nem kelt fel,és sok problémát okoz,mert mindenhonnan elkések. Segítséget kérnék.
2009. szept. 6. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
ez nekem narkolepsziának tűnik, amin csak orvos tud segíteni...jobbulást!
2009. szept. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is ez van már évek óta. van hogy reggel 4-5 körül sikerül elaludnom, hiába állítok be telefont, órát, hiába ébresztgetnek, semmi értelme. aztán ha egyszer felébredek, vagy emlékszek rá hogy csörgött az óra, felkeltem, lenyomtam, elküldtem mindenkit a fenébe, vagy nem.

egy teljesen más tudatállapot van olyankor. :)

én már megszoktam, de a társadalom nem tolerálja.

2009. szept. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sajnos gondot okoz,mert mindenhonnan elkések.iskolában főleg gond.
2009. szept. 6. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!