Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetseges hogy tudore ment a...

Lehetseges hogy tudore ment a gyogyszer?

Figyelt kérdés
Lehetseges ugy tudore nyelni egy gyogyszert, ugy hogy nem tudtam kohogni sem??? Panik rohamom az tuti volt, azthittem hogy megdoglok, ajulas kozeleben voltam. Most mar jobban vagyok, kohognek mostanra mar tutira ugye??? Vagy lenne vmi bajom?? Kb. 20 perce tunt. Meg mindig furan erzem magam
2013. febr. 12. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
ha elmúlt a pánikhangulat, és tudsz tiszta fejjel gondolkozni, hívd fel a háziorvosod, vagy az ügyeltet, és szép nyugodtan kérdezd meg, h lehet-e ebből esetleg baj, mit ajánlanak.
2013. febr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En hulye ugy nyeltem le, hogy csak magaban... Es hat ugye nehezen ment le. Amikor erre raeszmeltem elindultam innivaloert, meg ennivaloert, de nem tudtam lentebb nyelni... Aztan volt 1 jo par masodperc amig nem kaptam levegot, de kohogni sem tudtam. Panik rohamot kaptam, mentot akartam hivatni magamra, de aztan jobban lettem. Aztan most az van a fejembem hogy lehetseges, hogy tudore ment? Azt egyertelmuen tudnam??? A nyelocsovem az romon van, a levego vetellel nincs baj, de mintha a jobb oldalamon picit furabb lenne... Nem vagyok panik beteg, sosem volt ilyen problemam... Kerem olyan irjon csak, aki tudja biztosan. Azt olvastam, hogy siman lehetseges, de gyerekeknel elsosorban, es idos korban... Nem szeretnem, ha lappangva vmi problemat okozna kesobb, menjek orvoshoz??? Kulfoldon elek, de meg sosem voltam orvosnal itt...
2013. febr. 12. 17:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Nos azota is jol vagyok, ittam 1 kis 100% os narancslevet, es eszrevettem hogy rohadtul marta a nyelocsovemet. Tehat gondolom akkor nem ment rossz helyre vegul. Koszonom azert
2013. febr. 12. 19:17
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem furán vennéd a levegőt, ha a tüdődben lenne a gyógyszer.
2013. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!