Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen betegség lehet ez?

Milyen betegség lehet ez?

Figyelt kérdés
Pár éve kezdödött hogy éjszakánként iszonyatos hascsikarásra és hányingerre és hidegrázásra ébredtem, elmentem wc-re, hasmenésem volt és utána rögtön abba is maradt. Ez pár havonta elöjött éjszakánként, már hozzászoktam. Probáltam figyelni hogy milyen ételektöl hátha zsirostol, vagy tejes dolgoktol alakul ki vagy mit nem birhat a szervezetem de konkrétan semmitöl nem jön ki. Általában ez a nagyon erös fájdalom csak alvás közben jön, ezen kivül nappal is szoktak lenni görcseim nem is ritkán de ez a nagyon kinzo része csak mikor alszom és erre ébredek. Nem igazán tudom hogy mi lehet a Crohn-betegségre gondoltam. Hátha esetleg valaki tud segiteni? Talán 16 éves koromban kezdödött most 22 vagyok.

2013. febr. 13. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha már 6 éve vannak ilyen tüneteid, mégiscsak elmennék vele egy orvoshoz, és nem csak találgatnék, hogy mi lehet az oka.
2013. febr. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen,elképzelhető Chron is,de egy IBS,krónikus vastagbélgyull. is okozhatja.A pontos okot csak vizsgálatokkal lehet kideríteni.
2013. febr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2013. febr. 13. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!