Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok még mindig...

Miért vagyok még mindig pattanásos? (lent)

Figyelt kérdés
15éves korom óta borzalom az arcom (21, nő) már voltam dokinál, aki adott egy szteroidos készitményt erre a télre, mivel fényérzékennyé teszi a bőrömet. De ez se segit. Azt tudom hogy a csokoládé, fűszerek, fehérliszt, tartositoszerek fokozzák a pattanásokat, de könyörgöm 2 éve nem ettem csokit :'( ráadásul igy is csúnya a bőröm (arc, nyak, egész hát, felső kar, nèha comb)

2013. febr. 14. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
30 évesen még mindig vannak.2 gyermek után is,sajnos....
2013. febr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez komoly? Szegény :( akkor számithatok rá? Csak azt nem értem hogy szüleimnek nem volt ilyen, szóval nem genetika. A táplálkozás is kizárva mert tartottam egy 4 hónapos kúrát (tovabb nem birtam, kert zöldség, gyümölcs vidéki kenyér, tej,tojás, ø hùs) de nem használt. Hormonálisan vagyok rosszul összerakva, de ha rajtad a gyerekek se segitettek? Nincs mit tenni? :(
2013. febr. 14. 10:51
 3/9 anonim ***** válasza:

:) ha megnyugtat még apán is kijönnek néha. Igaz ritkán, de ő már 50 éves :D


rajtam meg azt vettem észre, hogy már nincsenek is, hála


én, ha látom, hogy kezd kialakulni, pirosodni akkor arcszesszel vagy kölnivel bekenem, attól "visszamegy"


20f

2013. febr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem apukámnak vannak.Még most is,pedig 61 éves.

Már voltam hormon vizsgálatokon is.Ott a tesztoszteronom volt magasabb.Majdnem a felső határt súrolta.A többi jó volt.Pár napja voltam t3,t4,ths-en is.Az is jó lett.

A gyerekek sem segitettek teljesen,DE azért sokkal több volt nagylánykoromban.A férjemet nem zavarja.neked van barátod?

2013. febr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező! Voltál már hormon vizsgálaton? Érdemes lenne egy terheléses inzulint is nézetni.
2013. febr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincs. És nem tartom magamat csúnya lánynak: magas vagyok, vékony, szertem a szép ruhákat. De attól tartok azért is volt eddig olyan kevés "èrdeklődő" körülöttem, mert nem olyan a bőröm mint az összes többi velem egy korú lánynak. Vannak más lányok az egyetemen akiknek néha van egy-két bőrhibájuk, de nekik is csak néha, a többiek meg olyan.. porcelánbabák.
2013. febr. 14. 15:20
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem voltam még hormonvizsgálaton. De akkor erről beszélek majd az orvosommal.
2013. febr. 14. 15:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Majd lesz barátod,ne izgulj.Aki szeretni fog,igy is elfogad.

A kérdésed arra késztetett,hogy előszedjem a tavalyi eredményeimet.És meglepődtem,hogy az endrokrinológus nem szólt semmit,hogy az inzulinom magasabb.Azzal engedett el,hogy diétázzak,mivel a lipid szintem magasabb a normálisnál.Lefogytam 20 kg-ot,akkor szepen kitisztult a bőröm,amikor szinte alig ettem vagy nagyon odafigyeltem,hogy mit is engedek le a torkomon.

Ha csak egz kicsit is bűnözök,máris megjelennek.

Utánna olvastam rendesen és megtaláltam,hogy a hasnyálmirigy túlzott működése aknés bőrt okoz.

Meg cisztákat a petefészekben,nekem azok is megvannak.

Szerencsére sikerült kihordanom 2 gyereket.

De most elindulok ezen az úton.Háziorvost váltok,mert fáj a segge a tüneteimre,szerinte szinlelek.Pedig nem.

Meg fogok gyógyulni,el fogom tüntetni a pattanásaimat.

2013. febr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a PCOS nem gyógyítható még, de a pattanások eltüntetehetőek. Ha kezelve van, és rendben vannak a hormonok javul minden panasz. Tényleg szerencsés vagy hogy simán siekrült teherbeesened kétszer is.
2013. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!