Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon baj hogy...

Szerintetek nagyon baj hogy 15 évesen részeg vagyok?

Figyelt kérdés
Ez volt az első eset,nem akarok nagyon több ilyet,de nagyon tetszett ez az állapot.Ti mit gondoltok erről?

2013. febr. 15. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
elég baj
2013. febr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:( ok.
2013. febr. 15. 18:28
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

nézd, az ha részeg vagy nem gond, csak ne csinálj hülyeséged, viszont részegen k*vára nem tudod mit csinálsz :D

Szerintem vigyázz vele, sajnos előfordult a családomban olyan, hogy nagyanyám egyik fia kitűnő tanuló volt, és aztán rákapott a piára, és tessék, 52 évesen munka, feleség és gyerek nélkül az anyján élősködik.

Szóval, tarts mértéket!

2013. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Igaz én nem vagyok annyira jó tanuló,de igyekszem tenni a dolgomat.
2013. febr. 15. 18:41
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A szervezetednek sem tesz jót. De csatlakoznék az előttem lévőkhöz. Eleinte csak buliban iszol, aztán már hetente kétszer és harmincra alkoholista vagy. Nem tűnik nagy dolognak eleinte, de hopp és rámegy az életed.
2013. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Egy pillanatig sem itélem el a fiút .

Nagyon kevés fiú van aki nem próbálja meg milyen az ital hatása,és a cigié .Most már tud mihez viszonyitani,tudja mennyi az,ami ártalmas lehet.Mennyivel jobb lenne az az

eset,mikor 18 éves korában a heverok hulla részegre itatnák .Az már baj hogy tetszett is ,nem valami reményt

keltő a jövőre nézve.De az ÍGÉRET is olvasható .

2013. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Picit korai szerintem, de ha nem csinálsz belőle rendszert és nem vagy alpári, akkor azért nem halálos bűn. A helyedben én azért várnék pár évet. Nem vagy lekésve semmiről.
2013. febr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7 es nem azt írta fiú hogy ezután rendszeres inni fog,ellenkezőleg,ilyet nem csinálok többször.

Akkor miről késett le ?

2013. febr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az ember kíváncsi, én is ilyen korban próbáltam ki az alkoholt. Mondhatni sűrűn ittam, de nem ütöttem ki magam sose, csak a legelső alkalommal. Abból tanultam, betartottam a mértéket. 20 éves koromra már csak annyi volt, hogy nagy ritkán egy sör, 26 évesen több éve nem ittam. Nem baj, ha kipróbálod, szórakozol, bulizol, de mértékkel tedd, majd kinősz belőle remélhetőleg.
2013. febr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
èn is 15 vok 4 honapja volt az elsö azota 3 szor basztambe nem vagyok ra buszke de en se ismerek magamra csak kicsit rossz tarsasagba keveredyem de oket mar ott hagytam de az alkohol megmaradt de a merteket tartom rosszul meg nem voltam tole soha mert az... hat ez van en sajnalom de evente 10 szer tuti bebszok
2013. febr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!