Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rám ömlött a forró tea....

Rám ömlött a forró tea. Először, nem is tűnt fel, hogy csúnya csak később, tettem rá irixet, meg folyékony sebtapaszt. Megmarad a nyoma?

Figyelt kérdés
Most úgy néz ki,mintha hiányozna onnan egy réteg..ugye nem marad így?Mit tehetek még?

2013. febr. 18. 14:29
 1/1 anonim válasza:
Ilyenkor a legfontosabb szerintem, hogy minél hamarabb észre vegye az ember az égést és spuri hideg víz alá tenni. Én annak a híve vagyok, hogy ne hólyagosodjon. Hogyha nem piszkálod és gondosan kenegeted, akkor szerintem előbb utóbb elmúlik. Elég sokat sütögetek és sajna néha elég sokszor megtörténik velem ilyesmi, de ahol nem lesz hólyag nekem az még nem maradt meg. Persze nem vagyok orvos meg ilyesmi, szóval ne vedd a szavam kéz pénznek.. :)
2013. ápr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!