Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni combol,...

Maddam kérdése:

Szeretnék fogyni combol, hasbol . Linkelnetek fitnes oldalakat videokat vagy. Amot itthon is megtudok csinalni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudom nagyobb pocakkal, meg úgy, hogy eddig nem csináltad nehéz, de a leghatásosabb az a felülés..

Fogj egy szivacsot, rakd le a padlóra, fontos hogy akaszd be a lábad az ágy vagy valami alá, így mikor felülsz félig a lábizmod, félig a hasizmod használod. Ha tényleg hatásosat akarsz, ez az. Első alkalommal keveset, aztán egyre többet.

2013. febr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
NEM létezik helyi fogyás. Fogyást lehetővé tevő étkezés van.
2013. febr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hallod táplálkozásharcművész. Mikor először láttam a hozzászólásaid, úgy tűnt jó képed van az anyagcseréről, és hogy nem célszerű sok fehér cukrot és lisztet fogyasztani. De ahogy egyre többször láttam a hozzászólásaid, sajnos egyre inkább láttam, valamilyen oknál fogva az agyad olyan részét is kitöltötte a paleoloid diéta, amit nem kellett volna. De tényleg. Nekem mindegy, hogy a te jól hangzó elképzeléseid alapján hogyan éled életed, de komolyan ártónak találom, hogy másoknak bemagyarázd ezt ezen az oldalon, minden lehetséges témában, hogy mozgással nem lehet fogyni, és mindenki tej és lisztérzékeny...A te felfogásodon sajnos változtatni nem lehet, nem tudom miért alakult ki ez nálad, de nagyon kérlek találj magadnak más elfoglaltságot, mint hogy itt győzöd meg tévhiteidről az embereket.
2013. febr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bas.zd meg, akkor állj elő egy elmélettel, kapjál Nobel-díjat és találd fel a helyi zsírégetést..


Te nagyon ügyesen másztál át azon a kerítésen, gondolom..


TÉNY, hogy nem létezik helyi zsírégetés, nem nyitottam vitát táplálkozáselméleti dolgokról, a világon MINDENÜTT egyezményesen elfogadott tényt írtam le válasznak: nincs lokális, egy testtájat érintő fogyás, fogyasztó gyakorlat. Vitát nyitnál erről?

2013. febr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen, elnézést a durva nyelvezetért. Nem gondoltam komolyan.
2013. febr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy nem fog tetszeni. A szavaid, hogy "TÉNY", és hogy "MINDENHOL ELFOGADOTT" stb csak a meggyőzésed eszkoze, más háttere nincs, nem véletlen hall mindenki először ezekről tőled. Ha tény, próbáld meg bizonyítani akármivel, ami nem a tények-tévhitek blogról és szendi gábortól származik. De hallod én nem akarok ellenségeskedni, és nem csak a kérdezőt figyelmeztetem, hanem megpróbálok segíteni neked is, mert rossz látni ezt, hogy azt hiszed az egész világ ki van téve a gonosz orvoslásnak és kamu-étel gyártásnak, és a tévhiteknek és ők az áldozatok, pedig itt te vagy az áldozat.. Ne a válaszon gondolkozz, hanem értsd meg amit írtam.
2013. febr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Oké, én sem akartam ellenségeskedni :)


Hogy milyen az ételgyártás, azt.. 1. kézből tudom, van egy I (L) élelmiszeripar pólóm, és némi élelmiszer gyártástechnológiai ismeretem.


A helyi fogyással kapcsolatban a testépítő és sportoló társadalom, orvosok, dietetikusok és haladó gondolkodók mind egyetértenek, itt tényleg nincs vita. Tinilányok várják, hogy ha hasra edzenek majd eltűnik a hasi hájuk :) Ez igazából még vitára sem érdemes téma :))

2013. febr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!