Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok kb 90-105kg...

17 éves vagyok kb 90-105kg fogyni akarok mert nagyok a combjaim, hasam stb. ezek miatt nem hordhatok divatos ruhákat. Tudnátok ajánlani valami tornát amit itthon is eltudnák végezni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát a fő hangsúly a kaján van, ha érdekel tudok linket küldeni, olyat ami az emberek nagy részének bejön. Tornára a legjobb és egyszerű a gyors léptű séta vagy felmenni egy dombra.
2013. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

kb 90-105kg fogyni akarok (???)

Akkor most hány kg-ot nyomsz?

2013. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Küldhetsz linket :) köszi
2013. jan. 13. 20:29
 4/9 A kérdező kommentje:
mindegy az a lényeg h fogyni akarok!
2013. jan. 13. 20:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Ment a link.
2013. jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az érdekes. A két súly között 15 kiló a difi....
2013. jan. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Andizsuzsi ***** válasza:

"mindegy az a lényeg h fogyni akarok!"


Neked mindegy, hogy 15, vagy 30 kg felesleg van rajtad? Neki se állj semminek, így nincs értelme...

2013. jan. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne bántsátok már szegényt.Nyilván nehéz neki erről beszélni,kihagyott egy vesszőt a súlya után.Olyan nehéz ezt oda képzelni???és mind1 h 90kg vagy 105kg ,akkor is van rajta plusz súly.Az már jó,ha fogyni akar és van akarata,a kérdésre válaszoljatok,nem kell mindenben a hibát keresni.
2013. jan. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem mindegy. A fogyás ott kezdődik, hogy először elfogadjuk magunkat olyannak, amilyenek vagyunk. Ha a kérdező egy anonim oldalon sem meri felvállalni a súlyát, akkor magával sem néz szemben, így nehéz bármilyen tanácsot is adni. Egyáltalán nem mindegy, főleg mozgásban, hogy ki mekkor súlyfelesleggel küzd. Én személy szerint nem bántani akartam, és szerintem a többiek sem, de így tényleg nehéz segíteni.
2013. jan. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!