Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mondanátok idegi alapú betegsé...

Mondanátok idegi alapú betegség (ek) et?

Figyelt kérdés
Szóval van-e olyan betegség, amiben, ha szenved valaki, akkor az illetőnek nem ajánlott idegeskedni, mert mondjuk, ha nagyon felzaklatják a lelki állapotát, feldühítik, vagy csak egyszerűen megalázzák nagyobb társaság előtt, s ez kiborítja, akkor ronthat az állapotán? A lényeg, hogy van-e olyan betegség, amiben ha szenvedsz akkor nem jó, ha hirtelen felzaklatnak, mert adrenalin/stressz miatt akár el is ájulhatsz és romolhat az állapotod a betegséget illetően? Valami idegalapú betegség nincs erre?

2013. febr. 18. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Van. GyK analízis..Ha kiírsz egy ilyen kérdést, agyf***t kapok, és romlik az állapotom.
2013. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon értelmes vagy, tényleg. kössz a hasznos választ
2013. febr. 18. 18:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Szívesen. Látod hogy csak én válaszolok ?! Mert itt mindenki egy ***************************** meg egy nagy *********** XDDD
2013. febr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pánikbetegség, szocfóbia
2013. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rajtad múlik, hogy hogy reagálsz dolgokra.

Édesanyám is állandóan kiabál ha leejt valamit a konyhában, szid mindent olyankor.

Édesapám ugyanebben a helyzetben nem idegeskedik, nem szid senkit csak felveszi. És csinálja tovább a dolgát.


Már mondtam muteromnak, hogy elég buta dolog amit csinál..


Kérdésedre válaszolva szerintem nincs. De azért néha gondolj bele, hogy van értelme felidegesíteni saját magad evvel saját magad és környezeted is megbetegítheted, rossz kedved lesz, elmegy a kedved dolgoktól stb. stb.


Amire szerintem te kíváncsi vagy nem más mint egy kitalált betegség.. Amit azért találtak ki, hogy legyen mivel indokolni a buta emberek viselkedését..

2013. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"felzaklatják a lelki állapotát" ha van egy kis esze akkor nem tudják!!!
2013. febr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!