Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a piercing régi helyén...

Ha a piercing régi helyén maradt egy pici heg, vissza lehet rakatni ugyan oda a testékszert?

Figyelt kérdés

Régen volt egy pc-m, egy srác szúrta, van róla papírja, hogy szúrhat. Mégis ferdén szúrta be és ezért végül ki kellett vennem. De kívül maradt egy pici heg (belül semmi nyoma). Akkor mindenki csak annyit mondogatott nekem, hogy vadhús, vadhús, az fáj.

No de ha nem fáj és nem nagy a heg... vissza rakhatom ugyan oda, nem? Mármint hogy elmegyek szalonba és megcsinálják.



2013. febr. 20. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen
2013. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Óh, reméltem. :) Nem fog jobban fájni meg ilyesmi, ugye?

Logikusan gondolva úgy voltam, vele, hogy már rég begyógyult, szóval nem lesz belőle gond... de eddig mindenki mást mondott.

2013. febr. 20. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb ha egy szalonban megkérdezed, nem? És akkor nem kell találgatni. :)
2013. febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ahhoz gyalogolnom kéne másfél-két órát jelenleg. Ezért kérdeztem meg itt. :)
2013. febr. 21. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!