Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valahogy elkerülhetem az orvost?

Valahogy elkerülhetem az orvost?

Figyelt kérdés

sziasztok,

nem rég elkezdett hullani a hajam. elmentem vele bőrgyógyászhoz, ő elküldött fogászatra és fül orr gégére, hogy nincs e valahol gyulladás, és mondta, hogy ha nem lesz semmi, akkor utána már a nőgyógyászat jön. nem is találtak sehol sem gyulladást, szóval most eléggé félek, hogy elküld nőgyógyászhoz, mert még soha nem voltam és nem is akarok egy darabig menni még. ha esetleg tényleg valami olyan tájékon van gyulladásom, arra van valami itthoni praktika, hogy elkerülhessem a nőgyógyászt?


2013. febr. 21. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs, menj el orvoshoz, nem kell tőle félni.
2013. febr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

Hajhullás miatt nőgyógyászatra? :O

Ki hallott már ilyet...

Nem lehet, hogy csak egyszerű vitaminhiány?

Egyébként megértelek, hogy nem akarsz menni, de ha muszáj, hát muszáj...

2013. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig van ilyen, amikor góckutatásra küldenek.
2013. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem is bőrgyógyász küldött góckutatásra, bár más tünetek miatt.

Próbálj megbarátkozni a nőgyógyászati vizsgálat gondolatával. Nem kellemes, de nem is olyan borzalmas, hogy félni kelljen tőle. Életed során gyakran kell majd járni, hisz egy egészségtudatos nő évente elmegy ellenőrző vizsgálatra akkor is, ha nincs tünete. Ha meg majd szülni készülsz, akkor is sokat kell majd oda járnod. Jobb is, ha most elmész, akkor majd nem fogsz úgy gondolni a dologra, mint valami mumusra.

2013. febr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Hajhullás miatt nőgyógyászatra? :O

Ki hallott már ilyet... "


Rajtad kívül elég sokan, ugyanis a méhszájseb, vagy egyéb nőgyógyászati gyulladás, amit nem kezelnek, gyulladásos gócot okozhat a szervezetben, ami a hajhullást okozhatja.

2013. febr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!