Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandóan benőtt a körmöm a...

Állandóan benőtt a körmöm a lábamon, nem tudok vele mit kezdeni, ráadásul most még be is gyulladt, valakinek ötlet?

Figyelt kérdés
Sebésznél már voltam kivágta, mióta visszanőtt az oldala mindig benő, és mindig kivágatom pedikűrössel de már nagyon unom, ha valakinek volt ilyen legyen szíves segíteni hogy hogyan oldjam meg!

2013. febr. 21. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Apolni kell a labaidat, ha nem akarsz pedikuroshoz jarni rendszeresen, akkor bekell szerezned az ehhez szukseges eszkozoket, koromvago ollo, reszelo, s otthon ezt hetente elvegzed, hiszen ezis az elethez tartozik pl. A hajad is no, nem unod, hogy vagatnod kell? A korommel is ez a helyzet,hogy no, de mindig lekell vagni.
2013. febr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem biztos, hogy csupán lábápolással meg van oldva, sőt biztos, hogy nincs.Fiammal kapcsolatban is voltak ilyen problémák, a végleges megoldást a lézeres kivágás jelentette, amit csak magánúton tudtunk rendezni.
2013. márc. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám, gyakran van begyulladva és akkor elviselhetetlen a fájdalom ha csak kicsit is hozzáér valami. Kiskoromban is sokat szenvedett vele anyukám, mikor ilyen volt. :/ Az, hogy sebész kivágja, szerintem nem garantálja azt egyáltalán, hogy később nem lesz ilyen probléma sajnos :/
2013. júl. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!