Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért mondja azt, hogy nem...

Miért mondja azt, hogy nem akar panaszkodni, aki folyamatosan panaszkodik?

Figyelt kérdés
Van ez az embertípus, aki amikor beszélsz vele, mindig sorolja órákon át, mennyi baja van, hol fáj,mi fáj és úgy 10 percenként közbemondja, hogy "de nem akarok panaszkodni", de amúgy szóhoz sem hagy jutni, csak mondja, mondja. De nem veszi észre, hogy éppen panaszkodik és hogy én akihez beszél, nem vagyok orvos, és nem is tudom hogy lehetne megoldani a problémáit?
2013. febr. 22. 08:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%

Próbálj meg mégis közbeszólni: Akkor ne tedd!!! És hagyd ott. Ha azt mondja, hogy modortalan, érzéketlen, stb. vagy, mondd meg neki, hogy a mai világban mindenkinek megvan a saját baja, problémája, és végtelen udvariatlanság, pofátlanság még a sajátunkat is a másik nyakába önteni.


Csak egyszer kell ezt megcsinálnod, legközelebbi találkozásnál már tudni fogja, hogy "te nem vagy vevő" az ő panaszkodásaira.

2013. febr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

Mondd azt neki, hogy: még jó, hogy nem akar panaszkodni, mert Te nem is szereted az olyan embereket! :)

Ettől lehet észbe kap!

2013. febr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Annyival kiegészíteném a fentieket, hogy ha nem érdekel az, hogy hogy van valaki nem kérdezem meg. Értsd: találkoztok és te egyből-> szia, hogy vagy mesélj...stb. Ha ezt nem teszed elejét is vettük a panaszáradatnak.
2013. febr. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Igen 3/3-as hozzászóló, de sok olyan ember van, akihez hozzá se kell szólni, épphogy meglát és már elkezdi.

Lehet őket sajnálni, de egy idő után az embernek idegölő ugyanazt hallgatni mindig.

Én pl, sosem kérdezem az ilyen embereket, mert tudom hogy nem szabad. Sőt van akit már kerülök. Mégis megtalál, vagy telefonon, vagy a fészbúkon...

2013. febr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Valakinek panaszkodnia kell mert szarul van.Gondold az ő helyzetébe néha magadat.
2013. febr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

utolsó,akkor minek ismerősöd,nem kell hallgatnod, töröld és kész...

ennyit az emberek barátságáról!

2013. febr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezt most úgy érted, hogy mindenképp meghallgatod azt aki számodra már megterhelő? Beleélted már magad 100x a helyzetébe, de nem lesz neki jobb, ha 101x-re is végighallgatod. Csak jobban beforgatja magát, plusz a Te napodat is elcseszi.
2013. febr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
akkor ne is állj vele szóba,ennyi.
2013. febr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egy barátság különben sem arról szól, hogy valakinek a lelkiszemetese vagy. Nem mondom, hogy nem hallgatom végig a barátnőm, ha épp balhézott a párjával. De amikor már 100x akarja nekem valaki előadni azt, hogy Ő mennyire ki van borulva a barátnőjére, mert az megint átcseszte, akkor bizony menekülőre fogom.
2013. febr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én megértelek.Az emberek egoisták.Ösztönösen.Erről senki nem tehet.
2013. febr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!