Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másfél éves picim nem rég...

Szegedi Kata kérdése:

Másfél éves picim nem rég kezdett el totyogni úgyhogy folyamatosan talpon vagyok, a derekam a sok hajolgatástól teljesen kivan. Tudtok ajánlani akár valamit, ami jó a fájdalomra? Úgy tudom, ilyenkor melegen kell tartani. Ez igaz?

Figyelt kérdés

2012. dec. 22. 09:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Miért kell neked folyamatosan talpon lenni? Hagyd egyedül totyogni, és ne vezetgesd. Az sem baj, ha elesik. Azt is meg kell neki tanulni.

A derekadra jó a Fenistil kenőcs.

2012. dec. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
ne hajlongj. a gyerek tanulja meg, hogy hogy kell popóra esni. ha megóvod mindentől az később nagy baj lesz. hagyd, had potyogjon, te meg ülj le.
2012. dec. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
szerintem inkább a voltaren, mint a fenistil, meg vehetnél valami derékvédő övet, vagy fűző szerűséget, ami egy kicsit tehermentesíti a derekadat, és ha muszáj akkor inkább guggolj ne hajlong
2012. dec. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Az otthonodat kell ugy kialakitani, hogy ne serulhessen a gyerek, pl. asztal sarok, cipok, konyvek stb., elkell tuntetni, mivel ezeket imadjak, s egy olyan tiszta terepet biztositani, ahol mar nem kell feltened, igy engedd meg, hogy megtanuljon esni, felallni stb., ezt nem erzik igazabol, te aggodsz tulsagosan. Dohanyzo asztalnal, nagyparnat odatenni, hogy ne usse be a fejet pl. stb. Jatszatok kozosen pl. mivel aztan kifarad es pihenni fog, ebben a korban foglalkoznod kell vele, mivel eppen ezert jarkalgat, mivel nincs feladata, lekell kotni.
2012. dec. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
vegyél egy mágneses derékpántot, kb 3000 Ft ás amikor fáj a derekad használd, nekünk bevált.
2012. dec. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Gyógymasszőr
2012. dec. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

A lakás gyerekbiztos és esik is szegény eleget :) , de azért jobb szeretem szemmel tartani és olyan kis picike, én meg nagyon magas vagyok, hogy kénytelen kelletlen hajolgatok.

Ez a mágneses pánt ez mi ez? :)

2012. dec. 23. 14:12
 8/22 anonim ***** válasza:
Van mágneses térdpánt, derékpánt, csuklópánt, csökkenti a fájdalmat. Én szeretem de azt nem tudom, hogy csak pszichésen hat-e :-))) Szerintem egy próbát megér.Ez az ismertetője: Az öv kényelmesen a derék köré tekerhető. A benne levő 16 db (összesen 800 gauss erősségű) gombmágnes segítségével serkenti a vérellátást, ellazítja az izmokat, és csökkenti a mindennapos munka hatására az alsó hátizmokban fellépő fájdalmat. A mágnesek elhelyezkedése miatt főleg az alsó hát, és a gerinc környéki panaszok csökkentésére alkalmas.
2012. dec. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
az apuka határozottan masszírozzon meg, amikor a kicsi már alszik! csodákra képes egy jó masszázs!
2013. jan. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Hát az "apukás masszázs" az elég jó igen :D értem a célzást!


Ez a mágneses macera ez lehet ártalmas? Nem lehet rá túlérzékenynek lenni vagy ilyesmi?

2013. jan. 8. 20:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!