Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csípések! Mi lehet ez "már"...

Csípések! Mi lehet ez "már" megint?

Figyelt kérdés

Érdekes az én esetem mert tavaly ugyan ilyen időtájt(tél körül) ugyan ilyen csípések(ha azok) jelentkeztem rajtam.

Én egyből ágyi poloskára tippeltem, kivittem az ágyat kiszellőztettem aztán elmúltak. Most egy olyan két hete megint kb. 1cm nagyságú,kör alakú, benne egy sötétebb picike ponttal. Aztán kb. 1 hete felkeltem este, és ahogy felkapcsoltam a villanyt egy kb. 2 centis fekete pókot láttam bemászni az ágy alá. Na másnap totális takarítás, érdekes hogy amikor a takarót felemeltem ott volt egy kisebb pók(amire én igazából gyanakszom) aztán ágyat fel nagyobb pókkomát is kivégeztem. Közben folyamatosan szedtem a calciumot. Na és ma ismételten össze voltam csípkedve.:/ Vajon megint pók? Nem találtam semmit. Segítsen valaki,aki tapasztal ezen a téren,nagyon köszi előre is!



2013. febr. 27. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetett a pók, nem egy embertől hallottam már, hogy éjjel megcsípte apók.Az "okosok" szerint ezek a bent is előforduló pókok nem bírják megcsípni az embert, de én ebben kételkedem!

Na persze az is megeshet, hogy valami kisebb rovar, akár tényleg poloska van az ágyadban és a pók arra vadászik, azért megy az is az ágyadba.

2013. febr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ágy kiszellőztetése a poloska ellen, annyi, mint halottnak a csók. Ráadásul a poloska fölülről ugrik a páciensre, a mennyezetről. Amelyik már az ágyadban van. az már aludni szeretne.
2013. febr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


És a bolha? Csak az állat tud megfertőzni? Mert van kutya-macska,de én egyáltalán nem érintkezek velük meg hát a házat is messziről kerülik, kint van mindkettő. Azért gondoltam a bolhára mert olvastam hogy sorba csíp és most olyat is találtam,de van hogy csak egyet találok.. Meg ezek általában 1nap alatt eltűnnek(max.2) olyan is volt hogy a suliba egyszer csak észrevettem,de attól független lehet,hogy reggel is ott volt csak nem vettem észre. Na nem tudom, várom az ötleteket!!

2013. febr. 27. 16:18
 4/5 A kérdező kommentje:

Másodiknak: Igen arról én is hallottam,hogy halhatatlanok! Remélem nem vele van dolgom.


Ja igen azt kihagytam,hogy nagyon beszoktam takarózni mert én úgy szeretem..:D És lehet akkor,hogy melegkiütés?

2013. febr. 27. 16:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Valóban lehet bolha is, hiába élnek az állatok odakint.Valahogy akkor is átkerülhet a bolha rád, vagy a lakásba.
2013. márc. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!