Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A egyik mandulámon van egy...

A egyik mandulámon van egy lyuk és rendszeresen váladékoz mitől? (több lent)

Figyelt kérdés
Háziorvosnál voltunk csak, mert az ad beutalót és ő azt mondta, hogy fölösleges elmenni, mert egy korább sérülésből maradt lyuk(kisgyerekkoromban rengetegszer volt begyulladva a mandulám, konkrétan egész télen mandulagyulladásom volt) amibe begyűlik a kaja és az csak váladékkal tud kijutni onnan, és a kaja miatt nem is tud összeforrni. De ez a váladékozás egyre sűrűbben van. Ebben a hónapban "csak" 2x 5 napig folyamatosan ott volt a váladék a mandulámon. Nem csak a szaga elég rossz de maga az érzés is kellemetlen, hogy egy odaszáradt valami van a mandulámon, ami hogyha jószerencsével egy kajálással leválik az utána újra folyik. És így megy 5 napon keresztül mire végre megszabadulok tőle. És amit még észrevettem, hogy a lyuk egyre mélyebb. Nem tudom, ez lehetséges-e hogy mélyül, de korábban csak olyan volt mintha egy réteg bőr hiányozna róla. Most már viszont konkrét lyuk. A szám higéniájával egyáltalán nincs gond, reggel este fogmosás. És most jelenleg csak az a mandulám fáj. Kezdek kicsit aggódni, de a házi orvos szerint minden rendben. Szerintetek?

2013. febr. 27. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
ha a háziorvosod azt mondta hogy minden rendben, akkor rendben is van. De ha kételkedsz, nem bízol benne vagy csak magadban nem, szerintem keresd fel a rendelőben a gégészetet (fül-orr-gége), NA Ő TUTI MEGMONDJA A TUTIT. :-)
2013. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gégészetre nem kell beutaló.
2013. febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj el a fül-orr-gégészetre, jó eséllyel krónikus gyulladás vagy valamilyen félig megnyílt tályog okozza ezt. És jó eséllyel ki kell kapni azt a mandulát.
2013. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pár napja volt a Life Network csatornán egy ilyen eset.

Az orvos a mandula kivételét javasolta.

2013. febr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Uhh mandulaműtét? Az orrmandulámat vették ki pár éve és azt hittem bele is halok...:/ Nem tudom kibírok-e még egy ilyen műtétet. De majd elmegyek aztán megkérdezem. Köszönöm szépen!
2013. febr. 27. 22:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Altatásban kérjed a mandula műtétet!
2013. febr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj el mandula műtétre. Valószínűleg gennyezik a mandulád, ez az egész nagyon veszélyes az egész szervezetedet beteggé tudja tenni egy ilyen mandula, rengeteg szövődménye lehet.


Mindenképp ki kell venni a mandulád.


Amint tudsz menj el gégészetre!


Válts háziorvost, nincs a helyzete magaslatán.


Egy diplomás ápoló.

2013. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ejakulál a mandulád!
2013. márc. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!