Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki úgy fogyott, hogy a...

Aki úgy fogyott, hogy a szénhidrátot szinte teljesen kiiktatta a táplálkozásból, és csak annyira hagyta meg, amennyi a szervezetnek mindenképp szükséges, az mennyit fogyott és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én fél év alatt 16 kg-ot, sport nélkül.
2009. okt. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az szép eredmény.Le tudnád írni,milyen ételekből állt egy napi étrendet általában?Nem szedtél vissza a kilókból miután abbahagytad?
2009. okt. 15. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:

1 év alatt 40 kilót. Sporttal.

Csak húst, tojást, sajtot ettem és multi vitamintablettát.

Ez már 8 éve, azóta nem híztam semmit, igaz nem nagyon eszem szénhidrátot most sem, azaz zöldséget/gyümölcsöt eszem, kenyeret, cukrot nagyon ritkán.

2009. okt. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3 hónapos strandra haskockásítás. Étrend:

napi 5étkezés, ebből minimum 2x fehérjét is (hús, tojás, fehérjepor, sovány túró, tonhalkonzerv saját lében)

sok zöldség, hetente 2x valami rántás nélküli főzelék (habarva nem rántva!) natúr hússzelettel.

Zsiradék nuku, péksüti/kenyér/liszt nuku

Édesség, rágcsa nuku

Édességnek müzli sovány tejjel :-) néha zsíros magvak (manula, kesudió)


Kemény súlyzós edzés mellett nettó +2kiló :-) A zsír lement, csak több izom jött vissza, a küldetés sikerrel zárult!

2009. okt. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!