Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A férfiak miért trónolnak...

A férfiak miért trónolnak akár 1 óra hosszáig?

Figyelt kérdés
Már megfigyeltem bátyámnál,apumnál és még a barátomnál is,hogy ha nagy wc-zni kell nekik akkor bennt ülnek fél-1 óráig.De miért?Én pl. megérzem,hogy menni kell és kb 3 perc alatt elintézem...esetleg a férfiaknak szorulásuk van?:D de ezt most komolyan kérdeztem ám . 20/L

2013. márc. 3. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem nővérem az, aki bent ül egy fél napot, és én az, aki elintézi 2 perc alatt...:D

F19

2013. márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Apukám trónolós, húgom szintén, a barátom meg 3 perc, mint én is. Szóval szerintem ez inkább egyénfüggő, mintsem nemfüggő. De a húgom azt mondta, hogy ő azért ül benn ennyi ideig, mert egy inger alatt nem jön ki minden, aztán elolvasgat, megvárja a következő hullámot. Nem tudom, én utálok így ücsörögni, ha ilyen van, inkább visszamegyek. De kérdezd meg a barátodat, ő miért van benn ilyen sokáig :)
2013. márc. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kérdeztem már,azt mondta,hogy "ki kell költeni".....ki lettem segítve.. :D
2013. márc. 3. 22:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmi értelmét nem látom az ücsörgésnek... ha kell, akkor gyorsan megy, ha meg nem, kár erőltetni.
2013. márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

a cucc a végbélben liftezik.. vagyis ha elér a végéhez, megindul visszafelé.. ezért is van az, hogy el tud múlni az inger..

én a magam részéről megvárom, míg a végéhez ér, és akkor egyszerűen kiengedem, nem kell "szarakodni":D

gondolom ők megindulnak az első ingerre, aztán mire odaérnek, már megfordult a cucc és várhatják, hogy újra visszaérjen:D


komolyan a szarási szokásokról értekezünk?:D

2013. márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Röhögök magamba,de egyébként érdekes kérdés volt amin évek óta gondolkoztam,hogy vajon miért.. :D
2013. márc. 3. 22:18
 7/9 anonim ***** válasza:

kamerázd be!:D

lehet, hgoy hokiznak:D

2013. márc. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok kíváncsi a hokizásukra..köszi :D
2013. márc. 3. 22:21
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Wc egy nyugodt hey senki se baszogat
2013. márc. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!