Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 3 hónapos kiskutyám...

Van egy 3 hónapos kiskutyám csak az a baj, hogy nem tudom levinni reggel őt mivel suliba megyek de addig meg "bepiszkít" a házba, hogy csináljam azt, hogy szobatiszta legyen? és ne "piszkítson" a házba 5 óra hosszáig mert addig vagyok iskolába.

Figyelt kérdés
Tacskó keverék a kiskutyám és nem szeretnék arra hazamenni,hogy minden tiszta kaki meg pisi de ha ez lenne az sem baj mivel nagyon szeretem a kutyám és szeretni is fogom amúgy :D
2011. dec. 31. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kelj fel korábban, és iskolába menés előtt, még belefér hogy levidd.
2011. dec. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Legalább háromszor ki kellene őt vinni, reggel-délután-este, ebből az egyik egy órás séta legyen, amikor a legjobban ráérsz.

Reggel kelj fel előbb, hogy ki tudd vinni. Persze, hogy nem bír ki egy napot...te kibírnád?

2011. dec. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Akiteki ***** válasza:
100%
Nagyobb korában is le kell majd vinni reggel. Jobb, ha hozzászoksz, hogy korábban kelsz és leviszed.
2011. dec. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3 hónaposan nem bír ki egy egész éjszakát és egy fél napot egyhuzamban, fizikai képtelenség. Reggel még a felnőtt kutyákat is le kell vinni. Nem kell hosszú időre, 10-15 perc bőven elég, csak míg pisil-kakil.

Annyi az egész, hogy kicsit korábban kelsz, leszaladsz vele, megdicséred, ha pisilt, aztán irány haza és a suliba.

2011. dec. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm szépen a válaszokat :D
2011. dec. 31. 10:48
 6/8 anonim ***** válasza:

A kutyatartás áldozatokkal jár, fel kell kelni egy kicsit korábban.

Én fél 6-kor kelek 6 helyett, és este 10kor is még lemegyek vele. Önzőség elvárni, hogy a Te kényelmességed miatt fél napig vissza kelljen tartania a pisilést.

2011. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egy 3 hónapos kutyát legalább 3-4 óránként még lekéne vinni hogy szobatiszta legyen, egy kicsit reggel előbb kelj fel és vidd le legalább 10 percre míg elvégzi a dolgát akkor haza jössz a suliból akkor esetleg 30-40 percre is levihetnéd.. legalább old meg hoyg 3x-4x lent legyen és az egyik séta legyen 1 órás legalább
2011. dec. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó majd kelek hamarabb akkor :D B.U.É.K. :P
2011. dec. 31. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!