Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mondd, te mit tennél, ha...

Mondd, te mit tennél, ha hirtelen szép lassan elkezdene romlani az állapotod és fingod nincs mi okozza?

Figyelt kérdés

Mondd, te mit tennél, ha felépítenél egy tökéletes életet veres verejtékkel, majd minden szép lassan kicsúszna a kezedből?

Mondd, te mit tennél, ha azok az emberek kiket szerettél, megbíztál bennük elpártolnának tőled?

Mondd, te mit tennél, ha 2 évig egy szóbában kellene élned elhagyva a magányba roskadva?

Mondd, te mit szólnál hozzá, ha mindezt senki sem értené meg?

Mondd, te mit tennél, ha megtiltanának minden drogot (kávé, pia, cigaretta, narkotikumok), majd utána már nem kívánnád, sőt undorodnál tőlük?

Mondd, te mit tennél, ha...



2013. márc. 4. 04:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nehogy öngyilkosságon gondolkozz! Inkább keress meg egy jó kineziológust! Fel a fej, minden gödörből van kiút!
2013. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már megtörtént. 130 km/h-val bele a körforgalomba. 6 métert repültem, fejre esett az autó. Egy karcolással szálltam ki az autóból. Hirtelen felindulásból elkövetett öngyilkosság akart lenni. Innentől tudom. Célom van az életben.
2013. márc. 4. 20:57
 3/7 A kérdező kommentje:
A némasag nagyban korlátoz a szcientológushoz. A psychomokusról nem is beszélve.
2013. márc. 25. 23:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezeket a sorokat akár én is írhattam volna kivéve a cigi és a kávé mert arról nem mondtam le. Kicsúszott már a kezemből minden,olyanok hagytak cserben akikről azt hittem minden körülmények között számíthatok rájuk (itt nem anyagiakra gondolok). Egyedül maradtam és most valóban egy szobában élek. Mit tennék,mit tettem? Először elkeseredtem,kétségbe estem,hogy most mi lesz!?Depresszió és mások hibáztatása után összeszedtem magam és eldöntöttem:újra kezdek mindent és végleg lezárom a múltat. Amit lehetett eladtam,hogy pénzhez jussak és 2 bőrönd cuccal neki indultam a világnak. Van munkahelyem és van pár barát is de nem nagyon akarok közel engedni magamhoz senkit. Vannak céljaim amit el is fogok érni!Korai még kimondani,hogy boldog vagyok de egyre inkább közelítek hozzá.Szerintem neked sem ártana egy nagy változás az életedbe. Nem kell a világ végére költözni mint nekem de ha van lehetőséged akár pár várossal is odébb menni akkor tedd meg!
2013. márc. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül s egyben szomorú is. Valószínűsítem te is beteg lettél. Milyen módszerekkel élted túl?
2013. márc. 26. 18:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Lelkileg roppantam össze és szépen lassan leépítettem magam amire már az egészségem is kezdett rámenni. Egyre többször lettem rosszul,lefogytam,nem aludtam stb. Eljátszottam a gondolattal,hogy talán meg kellene halnom és képzeletben búcsúlevelet írtam.Egyszer azt vettem észre,hogy szó szerint belefáradtam az önsajnálatba és a depresszióba. Senki sem foglalkozott velem de ha esetleg valaki meghallgatott az csak legyintett: "túlságosan ráérsz hülyeségekkel foglalkozni,hisztis vagy" ennyivel le lettem rázva.Ekkor döntöttem el,hogy új életet kezdek. A környezetváltozás mindenkinek jót tesz én így éltem túl.Új tervek,új kihívások és új ismerősök. Nincs időm a múlttal foglalkozni hanem tervezem a jövőm és a lehető legjobban élem a jelent.
2013. márc. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezekszerint te magad okoztad a veszted, romboltad az egészséged. Én teljes mértékben ártatlanul lettem beteg, 80%-os rokkant és ez okozta a vesztem 30%-ban. A többit az idióta szüleim tették tönkre. Megvertek, megbántottak, lebecsültek, kicsúfoltak, nem tiszteltek azok az emberek, akiket a családomnak hittem, segítettem, tiszteltem s ami a legfontosabb szerettem.
2013. márc. 26. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!