Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan hízhatok?

Hogyan hízhatok?

Figyelt kérdés
Sajnos elég rossz a gyomrom,zsíros ételeket nem tudok enni és hát elég vékony vagyok.Mit tudtok ajánlani hogy egy kicsit hízzak?Eddig Nutridrinket ittam,de nehezen jöttek rám a dekák,és piszok drága is.Valahogy a kaja által nem tudok hízni ezért próbálkoztam ezzel az itallal,Tudtok valami hasonlót,nem baj ha csak hízlal,nekem nem árt.. :)
2013. márc. 4. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:

csokizabálás éktelen mennyiségben!:D

este 10kor még egy kis palacsinta (nutellával persze:D és a tésztába cukrot kell keverni, jó vidéki szokás szerint!)

tészták evése.. pl diós tészta

apropó dió... olajos magvak csemegézése "oll dö tájm".. vagyis napi egy zacskó sós mogyoró, dió...:D


de ez így önmagában nem túl egészséges, úgyhogy igyál mellé sok folyadékot (mondjuk cukros szörpöt:D) és egyél gyümölcsöt!

2013. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jameg ilyen olajban sült krumpli.. nem jut eszembe a neve..:D

esetleg ha az utcán vagy, és netán megéheztél, és nincs nálad semmi ilyesmi, ugorj be egy mekibe, 2-3 bigmac erejéig;):D

2013. márc. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
teljes tévedésben vagy az ember nem a zsíros kajától hízik igazán hanem a ch-tól. ha sok ch-t fogyasztasz aattól eleht hízni, de van aki attól sem. Ez genetika kérdése is. De az is elhet hoyg emésztőszervi problémád, étel intoleranciád van és azért nem hízol.
2013. márc. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A sok csokitól csak fájni fog a gyomrod. Én inkább ajánlom, hogy napi 5-6x egyél rendesen, és sok 1oo% gyümölcslevet igyál. Lehet venni olyan 5 literes bio alma-, körte- vagy cékla-, sárgarépa levet. Jó lenne hogy sportolj is, mert sport után kéri a szervezet a kaját! Én is hasonló cipőben evezek mint te, egy kis ideje sikerült 6o kg-ra "feltornázni" magam (ennyi még sose voltam!!!) :) Ja és az n gyomrom is kényes :-S

(178 magas,L)

2013. márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!