Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízhatok ujjra, mennyi...

Hogyan hízhatok ujjra, mennyi idő?

Figyelt kérdés
Nem jó rám az ajándékba kapott gyűrű, de nem adom el mert szeretném viselni. Elég vékony vagyok, szerintem a +20kg elég lenne, mondjuk 1 hónap alatt. Dohányzást abba hagyom van rá lehetőség? 26/F
2013. febr. 2. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te trollkodsz, vagy tényleg ennyire hülye vagy?
2013. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Komoly kérdésre, komoly választ várok
2013. febr. 2. 18:42
 3/8 anonim ***** válasza:

És az még nem jutott szedbe, hogy el kellene menni egy ékszerboltba, és BESZŰKÍTTETNI a gyűrűt?

IQ bajnok -_-

2013. febr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy értek bármit is az ékszerekhez. Nem tudtam, hogy van ilyen lehetőség. Akkor is megtudják csinálni, ha a gyűrű nem valódi ezüst?
2013. febr. 2. 18:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Bemész egy ékszerboltba, és megkérdezed.
2013. febr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó, kösz.
2013. febr. 2. 18:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Most még sajnos nem tudok választ adni-mert épp hízom bele a gyűrűmbe! +5kg már sikerült,de sajna még lötyög,-tavasszal választ is adok ez mennyi időbe telt.....
2013. febr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mitől hízol? Nekem is jobb megoldás lenne ez, mert amúgy is vékony vagyok csak így legalább cél is van előttem.
2013. febr. 2. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!