Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kell minden telt nőt...

Miért kell minden telt nőt lenézni?

Figyelt kérdés
Arra miért nem gondol senki hogy nem direkt ilyen? Nem biztos hogy a sport hiányzik, vagy hogy az étrend a rossz....
2013. márc. 4. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

szerintem a legnagyobb baj a telt nők önbizalmával van, folyton azzal foglalkoznak, hogy ki nézi őket,

egyébként a kutya nem foglalkozik velük....

2013. márc. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az a baj szerintem, hogy a legtöbb telt nő saját maga tehet arról, ahogy kinéz. Lerí róla, hogy nincs magával megelégedve, szinte várja, hogy bántsák, örök téma nála az evés meg a kilók.

Az vagy, amit megeszel. És ez nagyon igaz. Ha az ember ránéz egy kövér, nagydarab nőre, akkor általában a mohóság, a falánkság jut róla eszébe, ami nem kimondottan előnyös és nőies tulajdonság.

Az meg főként visszataszító, amikor egy kövér nő nem akar tudomást venni arról, hogy ő kövér és úgy öltözködik, mint akinek semmiféle súlyproblémája nincs (mini szoknya, szűk nadrágok, felsők).

2013. márc. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
engem nem érdekelnek, ki hogy néz ki...
2013. márc. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kedves telt nők, vegyétek már tudomásul, hogy rajtatok kívül senkit nem érdekel a súlyotok! Ennyit rinyálni a semmin...
2013. márc. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kövérség azért is taszít sok embert, mert tudat alatt az egészségtelenséggel párosítják. A természetben nem sok kövér élőlény van, hiszen minden szempontból veszélynek tennék ki magukat. Férfiak szemével pedig például egy kövér nő nagyon nehezen esik teherbe, mivel a szervezet el van zsírosodva, így nincs meg a megfelelő környezet egy magzat számára. Szóval ez a megbámulás inkább olyan ösztönös.
2013. márc. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem a körbenézésről van szó...én pl napi szinten megkapom hogy hogy nézek ki, általában vad idegen emberektől, vagyis lényegében csak azoktól. nem érdekelne de hosszú távon akár akarom akár nem rosszul esik. Pedig nem evés és nem sport hiány van a dologban egyszerűen nem megy le....Hormon probléma miatt fél év alatt 25 kg haztam és ott is maradt....
2013. márc. 4. 14:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de nem tudom elképzelni, hogy egy vadidegen közli veled, hogy fúúúj hogy nézel ki, hú de kövér vagy. Nem lehet, hogy te egy-egy nézésből ezt a következtetést vonod le inkább?
2013. márc. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló, hogy nem vagy magaddal megelégedve, nem tetszel te sem magadnak, így tessék a kesergés helyett tenni ellene. Van orvosi segítség az egészségügyi problémák miatt elhízottak számára is, csak meg kell mozdulni és elmenni egy szakemberhez.
2013. márc. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Pályára járok futni hogy terhelje a terep az izületeimet....és ot többen is beszóltak már hogy hát több is rám férne, meg miért kezdtem ilyen későn stb....nem ismerem őket...ja és egyszer az étteremben pincér szó szerint azt mondta hogy csak a salátás étlapot hozza ki nekem a többi gy sem érdekel.(Pedig ennyire azért még nem szar a helyzet 165cm és 75 kg vagyok)

Szedek gyógyszert azért állt meg a dolog....folyamatosan havi szinten ellenőrzésekre járok....valószínűleg műtét is lesz, de ettől ami feljött nem megy le....

És igen rosszul érzem magam, nem keveset változott meg a testem rövid idő alatt, persze hogy nem tudom magam elfogadni.

2013. márc. 6. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!