Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen altatót javasoltok?

Milyen altatót javasoltok?

Figyelt kérdés
Mostanság nagyon nehezen alszom el, kialvatlan vagyok. Tudtok esetleg ajánlani gyengébb, de nem homeopátiás vagy gyógynövényes szert (mint pl: a Sedacur forte mert ezek sajnos egyáltalán nem váltak be nekem!) Hanem rendes vényköteles altató gyógyszert amivel átvészelhető ez a remélhetőleg rövid átmeneti rossz időszak? (26 éves vagyok)

2013. márc. 4. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:

tescóba áruföltöltés 9 órán keresztül,

este tutira jól alszol,

2013. márc. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

próbálkozz citromfű teával esténkén! esetleg meleg tejecske vagy kakaó elszürcsölve az ágyban:P

a gyógyszer mindig legyen az utolsó megoldás!

2013. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de mit írtam sajnos ezek nem válnak be nálam :( Oka is van ennek a "nemalvásnak" csak ez már nem ide tartozik.
2013. márc. 4. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:

őő amúgy de

gondolom valami magánéleti hajcihő, esetleg családi probléma/veszteség

egyszerűbb az okot megszüntetni minél hamarabb, mert az ilyen gyógyszerek felnyomják az ingerküszöböt, és nélkülük nehezebben fogsz elaludni majd...


de amúgy meg menj el orvoshoz, és kérdezd őt, ő tudni fogja.. ha vényköteles kell, úgyis ott kötsz ki, akkor legalább az orvos hadd döntse el, hogy mi lenne a megfelelő

2013. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez nagyon szépen hangzik és valószínűleg én is ezt javasolnám másnak, de nyilván ha megoldható lenne a dolog nem lenne probléma sem!

Azért írtam ide, hogy esetleg aki már volt hasonló helyzetben és szedett altatót tud javasolni valami konkrét típust, hogy melyik vált be!

2013. márc. 4. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!