Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy képezhetném magam egyedil...

Hogy képezhetném magam egyedileg otthon a küzdősportok terén, hogy kicsit technikásabb legyek, és jobb formába hozzam magam?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs nagyon időm edzésre meg kondiba járni, de van itthon egy boxzsákunk, amit szoktam püfölni, de az értelmetlen csépelésnek nem látom értelmét. Van valami ötletetek? Előre is köszönöm a segítséget!

2013. márc. 4. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2013. márc. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Edzés nélkül tényleg sehogy. A küzdősportok egyik lényege, hogy a "mester"től elsajátítsd a helyes technikát, a boxzsák püfölése meg önmagában értelmetlen, maximum feszültséglevezetőnek jó, melléje szükség lenne arra is, hogy képezd az izmaidat. Ehhez - az én személyes véleményem (Adámy István karate mester alapján) szerint - a gyúrás (de csak bizonyos mértékig!) és a fegyencedzés stílusú gyakorlatok ötvözése az ideális.
2013. márc. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát édesapám két danos a kyokushin karate-ban de soha nem mondd semmi, és nem ad tanácsot, azt mondja ő nem tud eddző lenni.
2013. márc. 6. 08:35
 4/5 anonim válasza:
Hát erre csak azt tudom mondani, hogy sz*r ügy. Viszont ez érdekes, az én apám is két danos és szintén kyokushin karate-ben. Habár edzéseket ő se tartott itthon, azért sikeresen megtanultam tőle jópár hasznos önvédelmi dolgot, illetve a saját testsúlyos és expanderes gyakorlatokban is adott tanácsokat.
2013. márc. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy két tanáccsal és mosollyal kell beérnem amikor egy két feszítést próbálok mutatni neki, de nem nagyon hajlik rá hogy meg is mutassa...
2013. márc. 8. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!