Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van még esély a gyógyulására?

Van még esély a gyógyulására?

Figyelt kérdés

A nagypapámat(80 éves) múlthét hétfőn szállították kórházba.Már nagyjából 2-3 hete panaszkodott arra, hogy nem tudja tartani a vizeletét és a kórházban kiderült, hogy víz van/volt a tüdején.

Ma közölték velünk, hogy nagy valószínűséggel tüdőgyulladása is van, ezért antibiotikummal kezelik.

Van még esély arra, hogy meggyógyuljon?


2013. márc. 6. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a szép ebben a Világban, hogy minden lehetséges. Támogassátok a nagypapádat, segítsétek mindenben. Persze 80 éves, már eddig is szép kort megélt, de ha még van benne erő, akkor semmi sem lehetetlen. 23F
2013. márc. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
van persze de neki már gyenge az imurednszere hidd el szép kort megélt ha menie kell nem tudsz mit tenni....
2013. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen,tudom hogy általában a kórházban lévő idősekre nézve már halálos lehet a tüdőgyulladás!

Köszönöm a válaszokat!

2013. márc. 6. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Eü-s vagyok . Láttam nem egy olyan idős embert,aki felépült már hasonló betegségből. De mindenre fel kell készülni, sajnos.
2013. márc. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!