Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Körömgomba! Tudnátok segíteni?

Körömgomba! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos körömgombám van a lábamon. Nem tudom hol szedtem össze, lényegtelen is. Szeretném kérdezni, hogy milyen gyógymódot tudtok rá? Házi praktikák is érdekelnek. Amitől megijedtem, hogy teljesen fel van jőve a nagy lábujjamon a körmöm! Ha leesik, utána mennyi idő, amíg az egészséges körmöm visszanő? Köszönöm a segítséget.
2013. márc. 6. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
diófalevél teát főzz, és azzal borogasd. hosszadalmas, de elvileg hatásos.
2013. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos hiába esik le a köröm gombásan fog visszanőni, mert a gombatelepek a körömágyat is fertőzik.Régen sebészileg is eltávolították az ilyen körmöt,de csak akkor nő egészségesen,ha gomba ellenes kezelést használnak mellette.Megpróbálhatod külsőleg kezelni akár ecsetelőkkel,akár házi praktikákkal(diófa levél),de nagy valószínűséggel ettől nem fog elmúlni.Ha lejött a körmöd próbáld meg így kezelni. Ha viszont nem jön le azt tudni kell,h a körömlemezeken nem hatol át a "kencefice". Ilyenkor belső kezelésre van szükség.
2013. márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

[link]


Bátran ajánlom, de csak ha úgy használod ahogy le van írva. Nekem segít!

Budapesten, Pesterzsébeten vettem egy műköröm alapanyagos boltban, de itt elvileg rendelni is lehet ha messzebbre kell.

2013. márc. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, ha leesik esetleg, akkor van valami teendőm? Utána is folytatom a kezelést. Csak nagyon bizarr nekem :/
2013. márc. 6. 22:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Gombára úgy tudom jó a joghurt, mert az ezüstkolloid.

Am ha meg tud telepedni rajtad gyanakodj, hogy a gyomrodban már el van terjedve.

2013. márc. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez azért egy kicsit túlzás szerintem(gyomrodban el van terjedve).A gombaspórák mindenhol ott vannak a levegőben,aztán amikor valakinek egy picit legyengül az immunrendszere könnyen megtapad az olyan helyeken,amik nedvesek,sötétek, nem jól szellőznek. Ezért nagyon gyakori a lábakon,és a nemi szervek környékén.De túlsúlyos embereknél szinte mindig van a combtőben,nőknél a mellek alatt. Ebből következik,h mindig teljesen szárazra kell törölni magad és,ha mód van rá szellőztetni a lábad. Jön a nyár. Jó gombaölő a napfény is.Ha leesik a körmöd néhány napig úgyis kötni kell, alá célszerű Betadint használni(erős gomba-,baktériumöló),utána pedig próbáld ki valamelyik gombaölő praktikát a fentiek közül.
2013. márc. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :) Remélem beválik..
2013. márc. 7. 14:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a nailner stift vált be a körömgombára, próbáltam már mindenfélét. türelemjáték, de ha egyszer vége, akkor megéri!
2013. márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!