Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kérdést kifejtem lentebb....

A kérdést kifejtem lentebb. Mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
Szóval mi van akkor, ha havonta 1-2x egy hétig nincs székletem, (tudom-tudom székrekedés etc.) de elvileg akkor székrekedés ha rosszul érzi magát az ember és küszködik a wc-n. De nálam nincs ez csak dupla adag, több idő és hú jó érzés. Imádok székelni. :P És nem rég volt hasi ultra hangom de nem volt semmi rendellenesség, akkor ez most székrekedés? Vagy én így működök?:O

2013. márc. 7. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért nem célszerű hagyni az ilyen több napos székletkimaradásokat,mert ez alatt az idő alatt több méreganyag szívódik fel a székletből.Van,aki így működik,de ettől még nem szabad hagyni.
2013. márc. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem sem jó ez így, hisz napi 1 azért alap! Lehet, hogy az étrendeden kellene változtatni első körben, hátha az segít!
2013. márc. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogyassz sok folyadékot,naponta többször kevesebbet egyél,egyél minden nap valami rost dúsat, és mozogj!
2013. márc. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Bármi is áll a háttérben, ez nem normális dolog. Mondhatnám, hogy egyél ezt, igyál azt, mert vannak tuti szerek, ételek, italok,de szerintem jobban jársz, ha dokihoz mész, mert ennek oka van és nem biztos, hogy segítenénk azzal, ha kikényszerítünk egy hasmenést.Azért próbálj magas rost tartalmú ételeket enni és ahogy írták sokat inni, mehetnek az emésztést segítő teák, gyógyvizek is.
2013. márc. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!