Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális ha a cypromix...

Az normális ha a cypromix gyógyszertől mindennap többször is begörcsölnek a petefészkeim és fáj a mellem tőle?

Figyelt kérdés
Mióta szedem azóta mindennap ezekkel küzdök, ha pedig kihagyom a szedését akkor nincsen semmi bajom. Az endokrinológus írta fel hormonkezelésként.
2013. márc. 7. 17:55
 1/3 wyndyke válasza:
Szia! Nekem nőgyógyász írta fel bőrproblémáimra. Amióta szedem én is ugyanezt tapasztalom még néhány hasonlóan "kellemes" tünettel. Ezért vissza is megyek az orvoshoz. Szerintem (ha eddig még nem voltál) Neked is ezt kéne tenned! Lehet, hogy nem megfelelő a gyógyszer.
2013. márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Jövő héten megyek vissza dokihoz, mert már nem bírtam.. Egyre erősebbé váltak a fájdalmak..
2013. márc. 31. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagytok egyedül! 1 évig szedtem, a múlthéten abbahagytam (pedig lett volna még egy hónap, de belcsúszna az érettségimbe). Rengeteg mellékhatása előjött, mindennaposak voltak a hasgörcseim, a szúró érzés két oldalt, hányinger, és az emésztésemet is tönkretette. Mindenki máshogy reagál rá, de ne várd meg amíg roszabb lesz a helyzet! Menj vissza a dokihoz, és mondd meg hogy nem tudod így tovább szedni, írjon fel mást. :)
2013. ápr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!