Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Nagyon...

Mi lehet a bajom? Nagyon durva, nem tudok lábra állni se! De mi tud ilyet okozni?

Figyelt kérdés

Pontosan:


1, általában hidegfrontkor migrénes, csillapíthatatlan fejfájásom van + az izületeim fájnak + néha azt hiszem, hogy infarktust kapok, mert egy nagy szívszorítás kíséretében elönt a víz, aztán felkelni se tudok sokáig.


2, A tegnapi nap volt eddig talán a legdurvább: egész nap nem tudtam kikelni az ágyból, enni, inni se tudtam, a legnagyobb siker az volt, hogy el tudtam menni 1x a wc-ig, de aztán ha csak felültem, már visszacsúsztam.

Próbáltam felállni de a térdem kiment alólam, teljesen KO voltam.


3, Enni is próbáltam nagy nehezen az ágyban, de el se bírtam az edényt, mindent maganmra öntöttem, aztán egy minimálisat sikerült belém tuszkolni. + a szokásos borzalmas migrén és izületi fájdalmak kb mindenhol, ahol izület van (térd, boka, ujjak különösen)


4, ma már jobban vagyok, csak iszonyú gyenge, már felkeltem, de próbáltam a lépcsőn felmenni csak 1 szintet és kiment alólam a térdem megint, összeestem.


5, agyilag ilyenkor tiszta vagyok, csak fizikailag vagyok totál KO


6, orvosnál sokszor jártam ezzel, de ez egy vicc, mert amikor el tudok menni, akkor persze megkapom, hogy "hát egy teljesen egészséges fiatalembert látok csak itt, nincs itt semmi", aztán amikor meg gáz van, hiába kérek időpontot, ha 3 hétre rá kapok, és akkor már nagy valószínűséggel úgysincs semmi. Vagy ha van, akkor úgyis le kell mondanom, mert nem tudok elmenni. Házidokihoz meg úgyse tudok lemenni amikor ki se tudok kelni az ágyból, és olyan gyenge vagyok, hogy még az ételt is magamra öntöm.


7, aztán hab a tortán h egyébként sportolok, tök jó eredményekkel, csak ha van 1-1 ilyen nap, akkor viszont végem, jobb ha meg se próbálok semmit, mert legjobb esetben is csak úgy tántorgok, mint egy részeg aki be van lőve, rosszabb esetben kimenni, felállni se tudok (ez a gyakoribb).


Egyre sűrűbben jelentkeznek ezek a dolgok, és kezd nagyon elegem lenni.


Ha olvassa ezt ehhez értő orvos, neki mi a véleménye, mi lehet ez? (vérképem tökéletes amúgy).


+ esetleg más valaki is szenved hasonlóktól?


Lehet ez egy sokizületi gyulladás, amit a front hoz elő? + a nagyon durva migrént hányingerrel is?

Légyszi mondjatok valamit, mert lassan megkattanok :(


köszi előre is!


2013. márc. 8. 09:48
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

oké nagyon köszi, de ha a háziorvosom egy ffff, és már többször voltam nála is, aztán elintézi annyival h "majd elmúlik" meg felír valami orrcseppet, most akkor mégis mit tudok én tenni?

a szívem pedig valóban tegnap este is nagyon fájt, meg ma reggel is :( + iszonyatosan gyenge vagyok, szédelgek kb.


szereztem Augmenint, az jó lesz erre? sajnos más tippem nincs, mert én kérdeztem már tőle h nem kéne-e antibiotikum vagy valami, de csak rázza a fejét, h dehogy kell, majd helyre jövök.ja hogyne, csak napról napra rosszabbul vagyok.


nemtom h esetleg orvos vagy, aki válaszolt? ha igen, akkor szted az Augmentin jó erre vagy mi mást kéne szednem? meg fogok zakkanni már komolyan, már felülni se tudok, de az idióta lerendezi azzal h "majd elmúlik", ja hogyne ... a szívem pedig egyre jobban fáj, olyan tompa nehéz érzés :(


köszi!!

2013. márc. 9. 07:57
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha ilyen betegség áll fenn,már nem elég a szájon át szedhető antibiotikum.Komplex kezelésre van szükség.Sőt! Ha csak úgy beszeded az antibiotikumot a kórokozók rezisztenssé válnak rá és később nehéz lesz velük mit kezdeni.A szívpanaszaidat is említetted már az orvosnak?
2013. márc. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

hát ez kár :(

említettem igen, de sajnos a mienk olyan, hogy a hivatalos adminisztráción kívül más nem érdekli, tőle nyugodtan meg is halhat a beteg, csak legyen ledokumentálva. agyrém na.


De mit értesz az alatt, h "komplex" ? mármint antibiotikumban komplex vagy azon kívül más is kellene?


ha "csak" antibiotikumban komplex, akkor az egy nagyjából jó teljes spektrumú lefedés, hogy Augmentin + Dalacin + Ciprobay?


(ezekre emlékszem h régebben amikor gond volt, és úgymond teljes spektrumú antibiotikumozást akartak, akkor ez a 3 volt, persze nem egyszerre, hanem egymás után)


köszi még egyszer a segítséget, úgy látszik, így többre jutok, mint a saját dokimmal :(

2013. márc. 9. 08:41
 14/19 anonim ***** válasza:
A komplex azt jelenti,h nem csak antibiotikumra van szükség(és abból is olyanra,ami célzott,azaz amire érzékeny ez a kórokozó),hanem a szövődmények kezelésére is.Az a probléma az ilyen betegségekkel,h elég ritkák főleg manapság és ezért nem is nagyon veszik számításba.Nem tudom innen hogyan segíthetnék kideríteni van-e ilyen bajod és ha van valami az mi lehet.Amúgy nem vagyok orvos.De 30 éve "nyűvöm az ipart". Az én főnököm(háziorvos)nem olyan,mint a Tied.
2013. márc. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

értem köszi szépen. hát most már folyamatosan fáj a fejem, szédülök és lázas vagyok, ilyen rosszul még életemben nem voltam. és szétráz a hideg meg fájnak a veséim is de nagyon.


melyik osztály foglalkozik ilyennel? sima belgyógyászat? vagy infektológia? most távol vagyok otthonról de valamit kéne tennem, mert ma is egész nap szédültem és már féltem. van ötleted? ilyenkor az ügyeleet utal be ha nem a lakóhelyemen vagyok vagy hogy megy?


és mindezt ki lehet vmivel mutatni vagy majd elkönyvelnek hisztisnek azt annyi?

köszi

2013. márc. 9. 19:42
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha "kézzel fogható"panaszaid vannak senki nem fog hülyének nézni.És ha valóban annyira rosszul vagy most,hívd ki nyugodtan az ügyeletet bárhol vagy.
2013. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

köszi

csak nagyon messze vagyok otthontól, de oké, ez így nem mehet, kész .... óráról órára rosszabb csak


köszi még egyszer !

2013. márc. 9. 20:24
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami. Ha ilyen betegséged van,amiről szó volt, az injekciók,amik valószínűleg tartalmaznak szteroidot elősegítik a betegséget!
2013. márc. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Írd meg légyszi a fejleményeket! És jobbulást kívánok!
2013. márc. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!