Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy van ez a magasságal?

Hogy van ez a magasságal?

Figyelt kérdés
Azt lehet olvasni a neten,hogy az a férfiak átlagmagassága 178-79 cm ma magyarországon.(20-30 év közöttiek alapján) Én 181-2 körül vagyok és így se vagyok magas...sőt gyakran kimondottan alacsonynak érzem magam az osztálytársaim között. Most akkor hogy van ez ?
2013. márc. 8. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Átlagmagasság, amiben benne van a 140 centis törpe, és 230 centis ember is.
2013. márc. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azért magyar férfiak között 140cm-s nem nagyon van :D
2013. márc. 8. 15:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi ebben olyan hihetetlen? Alacsonyak a férfiak szerintem is, alig van magas férfi sajnos!
2013. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy van ez, hogy nem vagy magas, bár az átlagosnál kicsit magasabb vagy.
2013. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen magasak a fiatalok? :) Az idősebb korosztálynál kisebb az átlagmagasság. Egyébként pedig igen magas vagy, csak neked óriásokból áll a környezeted! :)
2013. márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az átlag nem azt jelenti, hogy akkor neked annyinak kell lenned. Most ha valaki 150 centi más meg 200, annak az átlaga annak 175 az átlaga.
2013. márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem könnyű átlag magasságot számolni,mert mondok egy példát két velem azonos korú évfolyam volt a sulinkba az egyikbe általánosba csupa alacsony,fejlettlen srác járt,a másikba a miénkbe meg elég magasak voltak és így mentünk középsuliba is,ahol meg a mi sulinkba 180 cm alatti fiúk nincsenek is,egy másik suliba meg tök sok az alacsony.Falunk pl sokkal több alacsony középkorú férfit látok,mint városba,de ez csak 2 falu,ki tudja mi a helyzet a többivel.
2013. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!