Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy faroka meddig tud összemen...

Egy faroka meddig tud összemenni vagy megnyúlni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok h mennyire egyedi vagy mennyire általánosítható h egy faroka pl hidegben összemegy 2 centire de ha meg meleg van és áll, akkor lehet 22 cm is?


Ez mindenkinél így van?


és van valami minimum, ami alá már nem tud összemenni vagy csakis a hőmérséklet kérdése? Jeges vízben lehet akár 1 cm is?


És ha így van, ez mennyire egyénfüggő?

(pl ugyan akkora farokák lehet h -10 fokban nem egyformán mennek össze vagy tutira igen? )



2013. márc. 8. 18:50
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

ááááááááááááááá

nem forró vízre gondoltam, csak azért elég köztudott sztem h pl hideg vízben összemegy ...

a tágulást nemtom, bár a hideg víz után egy időre rá azért megnő megint.

ez nem az én képzelgésem, hanem tapasztalatom stb.


és még csak nem is 7 centiről beszélek, hanem pl láttam én srácot amikor bementek baromkodni egy bányatóba ruhátlanul, és eskü 2 centi volt neki !!! alig láttam !


most nem értem, miért nem lehet normális választ adni ...

2013. márc. 9. 21:24
 12/30 anonim válasza:
1: Kedves kérdező! Nem látod, hogy mindenki rajtad röhög?! Tehát tanuld meg leírni azt, hogy farok.
2013. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:

Én vagyok az előző válaszoló is.

A faroka ismertetöje:


A faroka egy kínai étel

Íze hasonlít a palacsintás lekváros pörköltre

Farok formája van

Majonézzel, mustárral, és csokiöntettel eszik


De tényleg. Szerintetek mi az a foroka? Vagy a kérdező tényleg annyira nagy faroka, hogy nen tudja leírni azt, hogy farok???!!!!

Egy fából készült róka? Azaz fa róka?

Vagy fa rokka?

2013. márc. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

jól van, most ne a farokán lovagoljunk! itt az összemenés a kérdés. de arra meg te se tudsz válaszolni.

ja és én nem forokát hanem farokát írtam. Most nem mindegy amúgy? akkor felőlem legyen farok, ha így már megy a válasz ! ok?

2013. márc. 13. 05:48
 15/30 anonim válasza:
Általában a hideg illetve meleg hatására a farok 1-2-3 centit nőhet, hideg hatására az erek oedig összehúzódnak, és a farok összemeg 1-2 centit. Amúgy én voltam az utolsó, és az utolsóelőtti válaszoló is.
2013. márc. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

jó hát köszi, de én nem csak 1-2 centire gondoltam, hanem most konkrét példával: egy kb 17 centis farokájú srácnak a jéghideg vízben összemegy 3 centire! (én magam láttam !!!)


ilyen sok centit számítana a vérrel telítettség?

2013. márc. 15. 10:24
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
Na most lett elég, te IQ mentes kis pi_csa. Fejezd be ezt a baromságot a "farokázással" Ilyen szó nincsen. Menj tanulj a suliban sokat-sokat, ne pedig férfiak FARKÁT (érted ezt a szó?) nézegesd!
2013. márc. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
ez is off, de akkor a farokát körülvevő szőr a paróka? xd
2013. márc. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

már miért ne nézegethetném a srácok farokáját?

ez is baj lett már manapság ha érdekelnek a srácok? TÖK JÓ ...

2013. márc. 19. 11:38
 20/30 anonim válasza:
Baz+!!! Már megint kezded a farokázást?!!!!
2013. márc. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!