Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy faroka meddig tud összemen...

Egy faroka meddig tud összemenni vagy megnyúlni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok h mennyire egyedi vagy mennyire általánosítható h egy faroka pl hidegben összemegy 2 centire de ha meg meleg van és áll, akkor lehet 22 cm is?


Ez mindenkinél így van?


és van valami minimum, ami alá már nem tud összemenni vagy csakis a hőmérséklet kérdése? Jeges vízben lehet akár 1 cm is?


És ha így van, ez mennyire egyénfüggő?

(pl ugyan akkora farokák lehet h -10 fokban nem egyformán mennek össze vagy tutira igen? )



2013. márc. 8. 18:50
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Utolsó: Nem kezdi, sose hagyta abba :) Szerintem még mindig szórakoztató... S ha érdeklik a srácok, önmagában azzal sincs baj.


Kérdező, a 3->17 centi elég vad, én ezt már nem gondolnám reálisnak, de nem vagyok péniszszakértő, sőt, engem a fiúk már nem is érdekelnek ennyire :D

2013. márc. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

hát figy, saját szememmel láttam. egy tök normális (inkább nagy) faroka összement kb 3-4 centire a hideg víztől.

szal nem én találtam ki.


és amúgy abban van vmi igazság h vérfaroka és húsfaroka? vagy ez csak a kis farokájúak védekezése? erről mit gondolsz?

2013. márc. 21. 09:13
 23/30 anonim ***** válasza:
Írtam már korábban, hogy az teljesen igaz, nem egyforma mértékben nőnek. De attól még olyan is nyilván akad, akinek alapból pici és nem is nagyon nő. Pech.
2013. márc. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Nem lehet eldönteni, hogy szórakoztató vagy rémítő (leginkább mindkettő). Két IQ mentes nő beszélgetése a farokáról(???). Miről is? Igen a farókáról.
2013. márc. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
faroka XDDDDDDDDDDDDd sírok
2013. márc. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

most mi a bajotok már ezzel?

farka az állatoknak van.

a fiúknak farokájuk van na.

2013. márc. 23. 10:24
 27/30 anonim ***** válasza:
Ki mondta neked ezt a marhaságot? Olyan szó, hogy faroka nem létezik.
2013. márc. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Nehéz eldönteni, hogy direkt adod a hülyét vagy tényleg ennyire alultáplált vagy.

Mindenestere ha direkt csinálod a hülyét, akkor ez nem jó, mert nem vicces, nem szórakoztató, csak hülyét csinálsz magadból. Persze, ha nem direkt csinálod, akkor ragyogóan megmutattad, hogy baromi nagy suttyó vagy:) Ha a pasidnak adod majd ezt elő és egy normális ember lesz, akkor nyakon csap.

2013. márc. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
még hogy nem szórakoztató? én elég jót nevettem ezen a faroka dolgon xddddddd
2013. márc. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2013. márc. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!