Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy faroka meddig tud összemen...

Egy faroka meddig tud összemenni vagy megnyúlni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok h mennyire egyedi vagy mennyire általánosítható h egy faroka pl hidegben összemegy 2 centire de ha meg meleg van és áll, akkor lehet 22 cm is?


Ez mindenkinél így van?


és van valami minimum, ami alá már nem tud összemenni vagy csakis a hőmérséklet kérdése? Jeges vízben lehet akár 1 cm is?


És ha így van, ez mennyire egyénfüggő?

(pl ugyan akkora farokák lehet h -10 fokban nem egyformán mennek össze vagy tutira igen? )



2013. márc. 8. 18:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
mi az a faroka? :O
2013. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
hát egy srác farka
2013. márc. 8. 18:59
 3/30 anonim ***** válasza:
Bakker! Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de addig nem válaszolok, míg meg nem magyarázod: honna jöt ez a "faroka"??????? Mi ez a szó? Valami nyelvújítás?
2013. márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

#3: Vagy tájnyelvi szó avagy szleng :D Farokák, ez nagyon jó... :D


Nem hiszem, hogy a hőmérséklet olyan egetverően sokat számítana, de nem is láttam farokákat (:D ezen fogok röhögni fél éjjel) -10 fokosan, az a nagy helyzet. S a -10 a külső hőmérséklet, a test egy ideig megpróbál melegen maradni, bár a felszínének ez kevésbé megy.


Egyénszinten óriási különbségek vannak, igen. Ezért oltári nagy baromság, ha egy amúgyis roppant épületes gondolkodású srác kiröhögi a másikat, ha annak a nettó mérete csekély. Lehet, hogy bruttó állapotban 3-szor akkora lesz, míg a röhögőnek sokkal kevésbé nő meg.


Körülbelül ez az össztudásom a témában s ezt ím, megosztám Véled. Hálából a faroka szóért :D

2013. márc. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

de figy, most arra gondolok h adott egy fix hőmérséklet vagy pl kijönnek a hideg vízből (nudistrandon, azaz látok mindent), és az egyiknek 1 centire van összemenve, a másiknak meg mintha meg se kottyanna a hideg, és ugyan olyan nagy, mint vízbe menés előtt.


Tehát egyforma hőmérsékletű vízből jöttek ki! Most akkor ez csakis genetika, h kinek mennyire megy össze? vagy vannak más tényezők is?


és mit értesz netto meg brutto méret alatt??

2013. márc. 9. 08:00
 6/30 anonim ***** válasza:

Hát akkor én is megosztom veled a népi bölcsaességet, bár nem magyaráztad el a "faroka"(?!) szó eredetét:)


Van a húsf_asz és a vérf_asz.

A hús típus petyhüdten is nagy viszont ehhez képest akkorát már nem nő.

A vér típus petyhüdten kicsi, de ha kell nagyon nagyra nő, eredeti méretéhez képest.

Ez is népi bölcsesség, nem én találom ki.

2013. márc. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

A nettó természetesen az alap, ernyedt méret, míg a bruttó az erektált verzió.

Az utolsó szépen kifejtette a lényeget.

Továbbra is azt gondolom, hogy a hőmérséklet annyira már nem lehet számottevő e kérdésben.

2013. márc. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

ezt a vérfaroka meg húsfaroka dolgot is hallottam már, de most őszintén, ez nem amolyan legenda csak főleg azoknak, akiknek kicsi van, aztán ez egy jó duma nekik h jaj nekem vérfarokám van ?

szal akkor mi a különbség ? mármint mi az oka ennek, ha tényleg ez a 2 fajta faroka létezik? mitől függ h kinek mekkora? bár nekem gyanús na ... szal ne csapjatok be!


csak mert tapasztaltam nár h elég vad dolgokra képes akinek vérfarokája van szerintetek akkor, mert szal a kisfarokájúak pl sose szeretnek együtt tusolni meg öltözni, mindig bújkálnak még haverjaik elől is, de akkor akinek szerintetek húsfarokája van, azaz nagyobb, az meg gond nélkül letolja bárki előtt kb. most nincs igazam?


szal akkor magyarázzátok meg, mitől függ h vérfaroka vagy húsfaroka lesz vkinek? bár azt se értem h a húsfarokába is megy vér ha feláll, nem?

2013. márc. 9. 16:37
 9/30 anonim ***** válasza:

Egyszerűen ki ilyennek születik, ki olyannak, nem lehet megmondani, hogy mitől, bár ki tudja, lehet, hogy van egy kromoszóma, ami meghatározza ezt vagy valami :D De valószínűleg nem, s nem is két fajta van, hanem mindenféle méretnövekedésű létezik a két szélsőség között.


Ez komolyan így van, nem hülyülünk. Persze, a "húsfarokába" is megy vér s nagyobb is lesz, de csak egy kicsit, míg az apró, de jó típusú, ahogy írtam, többszörösére is nőhet. Úgyhogy pl. egy 7 és egy 14 centisből éppúgy lehet 17 centis. De ez csak példa, itt már kezd elveszni a tudásom, mert lehet, hogy nem trendi, de nem sok darabbal kerültem testközelbe életemben.


Bocs, ha túl bonyolultan fogalmazom, hajlamos vagyok rá.

2013. márc. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
először is mit gondoltál ha leöntöd forró vízzel akkor óriásira nő vagy mi?másodszor fejezd be a farokázást ez nem fa-róka hanem pénisz,hímvessző,farok... és még sorolhatnám,harmadszor nem nagyon van 2 egyforma farok mint ahogy 2 egyforma ember sincs.az ilyen ötleteket honnan szeded? most komolyan mit vártál ha forró vízben ásztatod 1 méteresre meg nő vagy mi?
2013. márc. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!