Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Síma vérvételből kiderülhet...

Síma vérvételből kiderülhet bármilyen daganatos betegség?

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Én cukorbeteg vagyok, 3 havonta kötelező a nagy labor Nekem. Volt egy ismerősöm aki szintén cukorbeteg volt, tehát neki is menni kellett 3 havonta. Májusban egy fejgörcs után ment orvoshoz, meg még egyre több szédülést is tapasztalt. Novemberben halt meg agydaganata volt.
2013. márc. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Találtam egy csomót a lágyékomon,nem tudom hogyan adjam elő a dokinál...
2013. márc. 9. 00:42
 3/5 Argloss ***** válasza:

Lehet, hogy csak nyirokcsomó.

Egyébként meg: "Elnézést doktor úr, de találtam itt egy csomót ami szerintem eddig nem volt itt. Lehet, hogy ez valami daganat?

2013. márc. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Besétálsz, csókolom egy csomó van a lágyékomon, szeretném megnézetni, mert nem tudom mi az, az orvos meg fogja nézni, és ha szükségesnek látja továbbküld másik szakorvoshoz. Valsz egyébként semmi komoly, de jobb kivizsgáltatni!
2013. márc. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Napsugar11 ***** válasza:

Igaza van az előttem szólóknak, nem derül ki. Van egy ismerősöm, óriási daganat van a hasában, és én még ilyen laboreredményt nem is láttam, teljesen negatív, csak a tumormarkere emelkedett, amit máskülönben nem is néznek, csak ha gyanú van daganatra.


Szinte biztosan a nyirokcsomód van megnőve, kell lennie a környéken valaminek. Seb, pattanás, vagy egyéb, gyulladást okozó probléma, mert ilyenkor az első, hogy a legközelebbi nyirokmirigy nő meg.

2013. márc. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!