Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt aki chinotalt szed?...

Van itt aki chinotalt szed? Mintha depressziósnak érezném magam tőle, más is van így vele?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt szedtem nagyon sokáig, abba hagytam. Valami furcsa, elmondhatatlan felüdülést éreztem. Mintha kinyílt volna a világ, teljesen élettel teli lettem, mintha valami súlyt emeltek volna le rólam érzelmileg és mentálisan egyaránt. Most ismét elkezdtem szedni, mert sajnos mégiscsak nagy szükség van rá a vérkeringésem normalizálása miatt. Két hétig szedtem, és elkezdtem depressziós lenni. Olyan dolog miatt sírtam, ami már nagyon régóta fennál, de mindig is tudtam kezelni. Éjszakánként vagy hajnali 2-3 óráig nem tudtam elaludni ( ilyen volt régebben is, mikor szedtem ), vagy ekkor felébredtem. De olyan is volt, hogy egész éjszaka egy hunyást sem aludtam. Most felhagytam a szedésével néhány napra, ismét jól vagyok akár érzelmileg, akár mentálisan. Más is tapasztal ilyet ettől a gyógyszertől?

2013. márc. 9. 08:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!