Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert nem tudok reszegen...

Miert nem tudok reszegen elaludni?

Figyelt kérdés
Akarhanyszor iszom nem tudok elaludni utana sokaig. tegnap is ittam kb 4-5 felest, 3 Sommersbyt és hajnali 5-ig nem birtam elaludni. Pedig tegnap hajnali hatkor keltem. Es akarhanyszor iszom mindegy, hogy keveset vagy sokat egyszeruen orakig nemtudok elaludni. Valamiert ameddig nem vagyok jozan nem megy az alvas es sokszor ez nagyon idegesito. Persze cserebe nem vagyok hulla masnapos soha sem. Hogyan lehetne ezt megoldani? Altatot nem akarok piara bevenni, fuvezni meg nem eri meg azert h csak bealudjak.
2013. márc. 9. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Az alkohol gátolja az elalvást. Bár sok embernél elő szokta segíteni az elalvást, de a mély alvást nem. Nálad úgy látszik az elalvást se segíti.

szerintem nem kellene inni ha nyugodtan szeretnél aludni, ez a megoldás.

2013. márc. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen arrol nem is beszelve, hogy 7kor mar fent voltam... Bar nem vagyok se masnapos, se kulonosebben almos, de akkor is irritalo. Pedig semmi szintetikusat nem fogyasztottam meg kavet se...
2013. márc. 9. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!